![]() |
|
Wasze sposoby na dobre nawodnienie - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10) +--- Wątek: Wasze sposoby na dobre nawodnienie (/showthread.php?tid=3303) |
RE: Wasze sposoby na dobre nawodnienie - kurvvisko - 31.05.2026 Też sobie nie wyobrażam przygotowywać czegokolwiek specjalnego do picia podczas ćpania, choć i tak zaliczyłem progres, że trzymam butelkę wody koło siebie, żeby pić częściej niż miałem w zwyczaju xd RE: Wasze sposoby na dobre nawodnienie - DarkSonia - 31.05.2026 Podczas lotu to czasem trudno jest usupać odpowiednio gramaturowo temat aby nie przegiąć a co dopiero lecieć do kuchni szykować napoje haha
RE: Wasze sposoby na dobre nawodnienie - doxyou - 13.06.2026 Słyszałem, że najlepszy sposób na nawodnienie to picie wody
RE: Wasze sposoby na dobre nawodnienie - kurvvisko - 13.06.2026 doxyou to opracuj coś, żeby się chciało ją pić na ćpaniu xd RE: Wasze sposoby na dobre nawodnienie - doxyou - 13.06.2026 Ja piję na siłę. Szykuje sobie jakies 5-7 kubków z wodą i cytryną albo jakieś izotoniki i nastawiam budzik z przypomnieniem na co godzinę. RE: Wasze sposoby na dobre nawodnienie - GlasshanD - 13.06.2026 Tradycyjnie w przeddzień zabaw z rc uzupełniam lodówkę po brzegi w różnorakie kolorowe napoje i wody niegazowane,a kilka z nich ląduje w zamrażarce bo takie mocno zmrożone w momentach zagotowania sie czajnika działają niczym boski palec na sutki
|