![]() |
|
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77) +--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market (/showthread.php?tid=4910) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
|
RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - Mirosound - 16.06.2026 Nie da się ukryć, że obecne 4CMC dojapnie robi robotę
RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - DarkSonia - 16.06.2026 Ja pamiętam moment wkurwu... bo przyjmowałam 4CMC jak Mefa... sniffem ... serio już nie dawałam tej substancji żadnych szans, i pomyślałam sobie, że czas na oral - dajmy temu szajsowi ostatnią szansę - bo nie ma opcji że dostałam jakieś placebo czy jestem wypalona. Pierdole, najwyżej wyrzygam, albo rozpierdole sobie żołądek ( ah to moje wkurwienie haha )powiem tak... zdziwiłam się ... potencjał to to ma... ale trzeba też wiedzieć jak ten potencjał uruchomić, no u mnie działa tylko oralnie ![]() i tę formę aplikacji polecam każdemu, kto zamierza mieć imprezę z 4CMC. RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - DrakoMalfoy - 16.06.2026 Ja miałem taki moment już że waląc 4cmc takie mnie wkurwienie automatyczne brało ze chatę sobie rozpierdalalem bo pokładów serotoniny dosłownie żadnych nie było a temat chciał wydobyć coś i się zamieniało to w wkurwienie dla tego postanowiłem zrezygnować na dłuższy czas bo sensu w tym żadnego nie było. RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - biernackia - 16.06.2026 Są substancje które słabo rozpuszczają się w wodzie, ale dobrze w tłuszczach np. modafinil. Wciąganie ich nosem nie ma sensu bo się po prostu nie wchłoną. Apropopo tego "śluzówka nosa i żołądka to to samo". Pirolidynoketony też ledwo działają donosowo, ale dobrze oralnie. RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - doxyou - 16.06.2026 ![]() Pamiętajcie dzieci, alfa tylko dojapnie, bo jest za mało lipofipna żeby ćpać donosowo - biernackia RE: High-Life.market - Temat główny - DrakoMalfoy - 16.06.2026 Czy ktoś wie z wyżej zebranych czy jest nowy sort 3mmc? Bo z tego co Sonia pisała to 4mmc dalej pomarańczowo szaleństwo :/ RE: High-Life.market - Temat główny - DarkSonia - 16.06.2026 DrakoMalfoy to pytasz o 3MMC czy o 4MMC? RE: High-Life.market - Temat główny - TYTUS - 16.06.2026 Daj mu się zastanowić
RE: High-Life.market - Temat główny - DrakoMalfoy - 17.06.2026 DarkSonia to i to w sumie mnie interesuje RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - biernackia - 17.06.2026 Gdzie tam widzisz mnie twierdzącego że alfa jest lipofilna? Alfa słabo się nosem wchłania, piszę z doświadczenia swojego i innych. Czytaj ze zrozumieniem człowieku... |