![]() |
|
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77) +--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market (/showthread.php?tid=4910) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
|
RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - doxyou - 17.06.2026 A gdzie widzisz mnie twierdzącego, że Ty twierdzisz, że alfa jest lipofipna? Czytaj ze zrozumieniem parapecie
RE: High-Life.market - Temat główny - DrakoMalfoy - 17.06.2026 (16.06.2026, 20:56)TYTUS napisał(a): Daj mu się zastanowić:E przeczytaj mój post tam gdzie zadałem pytanie trzy razy przeczytaj i napisz kto jest upośledzony ja czy ty żebyś nie musiał szukać to wklejam ci tutaj „Czy ktoś wie z wyżej zebranych czy jest nowy sort 3mmc? Bo z tego co Sonia pisała to 4mmc dalej pomarańczowo szaleństwo :/„ A dla Soni to już z grzeczności odpowiedziałem bo wiem że nie umie czytać ze zrozumieniem O 3 MMC pytam bo ;4MMC było te same pomarańczowe ale już nie ma żadnego RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - kiertnik82 - 17.06.2026 Nie ma na stronie w ogóle 3mmc, więc zapewne nie ma. Myślę, że jak się pojawi to Vendor nas o tym poinformuje, bo wiele osób pewnie było by chętne żeby spróbować. RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - DrakoMalfoy - 17.06.2026 kiertnik82 mordo pisałem dzisiaj z Vendorem 4mmc niedługiego noooowy sort 3mmc stary sort jest RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - kiertnik82 - 17.06.2026 DrakoMalfoy A to sory, nie wiedziałem. Wątek o 3mmc w ogóle umarł, w sumie w innych wątkach też jakoś się nie pojawiają żadne recenzje. Z tego co widzę to zarówno obecne 4mmc jak i 3mmc chyba nie miało zbyt pochlebnych opinii. Ciekaw jestem jak obecne 3cmc...? RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - miotełka - 17.06.2026 ile czekaliście na pake? U mnie od poniedziałku cisza żadnego potwierdzenia też nie dostałem
RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - DrakoMalfoy - 17.06.2026 Na dniach będzie moja aktualizacja :3/4cmc tutaj a jak high będzie łaskawy to i 3mmc RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - kej9 - 17.06.2026 RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - bigpick1212 - 17.06.2026 (17.06.2026, 21:29)miotełka napisał(a): ile czekaliście na pake? Ja też przy ostatnim zamówieniu nie dostałem potwierdzenia, ale paka doszła normalnie RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - biernackia - 18.06.2026 (16.06.2026, 16:46)doxyou napisał(a): (17.06.2026, 18:02)doxyou napisał(a): A gdzie widzisz mnie twierdzącego, że Ty twierdzisz, że alfa jest lipofipna?Bierz mniej bo ci to nie wychodzi na zdrowie. |