Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market (/showthread.php?tid=4910)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - doxyou - 17.06.2026

A gdzie widzisz mnie twierdzącego, że Ty twierdzisz, że alfa jest lipofipna?
Czytaj ze zrozumieniem parapecie Podobno kultowa


RE: High-Life.market - Temat główny - DrakoMalfoy - 17.06.2026

(16.06.2026, 20:56)TYTUS napisał(a): Daj mu się zastanowić:E


przeczytaj mój post tam gdzie zadałem pytanie trzy razy przeczytaj i napisz kto jest upośledzony ja czy ty

żebyś nie musiał szukać to wklejam ci tutaj

„Czy ktoś wie z wyżej zebranych czy jest nowy sort 3mmc? Bo z tego co Sonia pisała to 4mmc dalej pomarańczowo szaleństwo  :/„ 

A dla Soni to już z grzeczności odpowiedziałem bo wiem że nie umie czytać ze zrozumieniem

O 3 MMC pytam bo ;4MMC było te same pomarańczowe ale już nie ma żadnego


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - kiertnik82 - 17.06.2026

Nie ma na stronie w ogóle 3mmc, więc zapewne nie ma. Myślę, że jak się pojawi to Vendor nas o tym poinformuje, bo wiele osób pewnie było by chętne żeby spróbować.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - DrakoMalfoy - 17.06.2026

kiertnik82 mordo pisałem dzisiaj z Vendorem 4mmc niedługiego noooowy sort 3mmc stary sort jest


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - kiertnik82 - 17.06.2026

DrakoMalfoy A to sory, nie wiedziałem. Wątek o 3mmc w ogóle umarł, w sumie w innych wątkach też jakoś się nie pojawiają żadne recenzje. Z tego co widzę to zarówno obecne 4mmc jak i 3mmc chyba nie miało zbyt pochlebnych opinii. Ciekaw jestem jak obecne 3cmc...?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - miotełka - 17.06.2026

ile czekaliście na pake? 
U mnie od poniedziałku cisza żadnego potwierdzenia też nie dostałem Sad


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - DrakoMalfoy - 17.06.2026

Na dniach będzie moja aktualizacja :3/4cmc tutaj a jak high będzie łaskawy to i 3mmc


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - kej9 - 17.06.2026

miotełka do konca tygodnia powinienes dostac


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - bigpick1212 - 17.06.2026

(17.06.2026, 21:29)miotełka napisał(a): ile czekaliście na pake? 
U mnie od poniedziałku cisza żadnego potwierdzenia też nie dostałem Sad

Ja też przy ostatnim zamówieniu nie dostałem potwierdzenia, ale paka doszła normalnie


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - biernackia - 18.06.2026

(16.06.2026, 16:46)doxyou napisał(a): Podobno kultowa
Pamiętajcie dzieci, alfa tylko dojapnie, bo jest za mało lipofipna żeby ćpać donosowo - biernackia

(17.06.2026, 18:02)doxyou napisał(a): A gdzie widzisz mnie twierdzącego, że Ty twierdzisz, że alfa jest lipofipna?
Czytaj ze zrozumieniem parapecie Podobno kultowa
Bierz mniej bo ci to nie wychodzi na zdrowie.