![]() |
|
Klonazepam - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25) +--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Klonazepam (/showthread.php?tid=464) |
RE: Klonazepam - Morko - 16.05.2026 Mortka się dorwał do kloników, z czasem napisze więcej teraz było ciężko napisać i to
RE: Klonazepam - DannyDeVito - 09.06.2026 I jak tam? Pisz co odjebales
RE: Klonazepam - Morko - 11.06.2026 Mortka trzyma balans, praca, życie, benzo, browarki wie jak być benzo zmorą, po skrócie klonik plus kilka piwek = sen nic innego nie doświadczyła mortka bo bez harnoldków nie miał okazji, zawsze tak samo :pZa to clobro pressiki mieszane z harnoldkami oj kurwa
RE: Klonazepam - doxyou - 11.06.2026 Zazdroszczę tej wspaniałej umiejętności, ja zawsze w 2 dni zjem tyle ile mam, choćby to była cała łopata sproszkowanego benzola i naodpierdalam trzody
RE: Klonazepam - DannyDeVito - 15.06.2026 (11.06.2026, 17:13)doxyou napisał(a): Zazdroszczę tej wspaniałej umiejętności, ja zawsze w 2 dni zjem tyle ile mam, choćby to była cała łopata sproszkowanego benzola i naodpierdalam trzody To ja w zelszy piatek sie zalamalem od benzoli, calkowicie czysty bylem miech i, dwie paki Sedamu 2mg + 1op 2mg Xanaxu . Moj narkomaski mozg mi to tak tlumaczy ze wytrzymam i tyllko bede jadl se 0,5 xana na jakas okazje rzadko lub 6mg bromka. Zobaczymy jak wyjdzie. Minal tydzien i bromkow dwa listki zjdalem i cos tam xanaxy walilem sobie . No kurwa idiota ale tak z 10mg xana poszlo. I gdyby nie jebane benzole to za chwuja nie ogarnalbym sobie 4 fifiek bombek 2geta prawilnego nepika i tego nie wypali sam jak nagorszu cpun. Zreszta co tu gadac przecie nim jestem.
RE: Klonazepam - doxyou - 15.06.2026 U mnie te dawki są nieco większe ![]() Zjadłem 500mg bromazolamu w tydzień, ale nie polecam iść w moje ślady, to co naodpierdalałem na nieświadomce mogliby zekranizować i dodawać do każdej paczki benzo jako przestrogę. Tak jak zdjęcia zwłok i rozjebanych płuc na paczkach fajek. U mnie było tylko troszkę bardziej drastycznie
RE: Klonazepam - KiszczaK - 19.06.2026 Ja tam się wyzerowałem od klonów przez dwa lata i teraz paczuszkę sobie zalatwilem. Dawno nie czułem miętowego smaku tych cukierków, ale teraz ostrożnie podchodzę do zdegustowana się tymi pastylka mi ![]() (29.10.2025, 17:25)EmStO napisał(a): Kiedyś kiedyś ta wiśnia mi zajebiscie podchodziła zreszta nie tylko mi ✌️ |