Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Klonazepam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Klonazepam (/showthread.php?tid=464)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Klonazepam - Morko - 16.05.2026

Mortka się dorwał do kloników, z czasem napisze więcej teraz było ciężko napisać i to Podobno kultowa


RE: Klonazepam - DannyDeVito - 09.06.2026

I jak tam? Pisz co odjebales Podobno kultowa


RE: Klonazepam - Morko - 11.06.2026

Mortka trzyma balans, praca, życie, benzo, browarki  Podobno kultowa wie jak być benzo zmorą, po skrócie klonik plus kilka piwek = sen nic innego nie doświadczyła mortka bo bez harnoldków nie miał okazji, zawsze tak samo :p
Za to clobro pressiki mieszane z harnoldkami oj kurwa  Podobno kultowa


RE: Klonazepam - doxyou - 11.06.2026

Zazdroszczę tej wspaniałej umiejętności, ja zawsze w 2 dni zjem tyle ile mam, choćby to była cała łopata sproszkowanego benzola i naodpierdalam trzody Podobno kultowa


RE: Klonazepam - DannyDeVito - 15.06.2026

(11.06.2026, 17:13)doxyou napisał(a): Zazdroszczę tej wspaniałej umiejętności, ja zawsze w 2 dni zjem tyle ile mam, choćby to była cała łopata sproszkowanego benzola i naodpierdalam trzody Podobno kultowa

To ja w zelszy piatek sie zalamalem od benzoli, calkowicie czysty bylem miech i, dwie paki Sedamu 2mg +  1op 2mg Xanaxu Big Grin. Moj narkomaski mozg mi to tak tlumaczy ze wytrzymam i tyllko bede jadl se 0,5 xana na jakas okazje rzadko lub 6mg bromka. Zobaczymy jak wyjdzie. Minal  tydzien i bromkow dwa listki zjdalem i cos tam xanaxy walilem sobie Big Grin. No kurwa idiota ale tak z 10mg xana poszlo. I gdyby nie jebane benzole to za chwuja nie ogarnalbym sobie 4 fifiek bombek 2geta prawilnego nepika i tego nie wypali sam jak nagorszu cpun. Zreszta co tu gadac przecie nim jestem. Podobno kultowa


RE: Klonazepam - doxyou - 15.06.2026

U mnie te dawki są nieco większe Podobno kultowa

Zjadłem 500mg bromazolamu w tydzień, ale nie polecam iść w moje ślady, to co naodpierdalałem na nieświadomce mogliby zekranizować i dodawać do każdej paczki benzo jako przestrogę. Tak jak zdjęcia zwłok i rozjebanych płuc na paczkach fajek.
U mnie było tylko troszkę bardziej drastycznie Podobno kultowa


RE: Klonazepam - KiszczaK - 19.06.2026

Ja tam się wyzerowałem od klonów przez dwa lata i teraz paczuszkę sobie zalatwilem. Dawno nie czułem miętowego smaku tych cukierków, ale teraz ostrożnie podchodzę do zdegustowana się tymi pastylka mi Smile

(29.10.2025, 17:25)EmStO napisał(a): Kiedyś kiedyś ta wiśnia mi zajebiscie podchodziła zreszta nie tylko mi ✌️