![]() |
|
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77) +--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market (/showthread.php?tid=4910) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
|
RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - biernackia - 21.06.2026 Ale wg. doxyou 4cmc musi najpierw do jelit dojść żeby zacząć działać, bo tam serotonina jest. No co ty, ma więcej postów i plusów niż Ty znaczy lepiej się zna, nie? RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - kej9 - 21.06.2026 mdma walisz w nos? nie chodzi o to ze tam serotonina jest :e RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - biernackia - 21.06.2026 Jak 4cmc w nos nie działa to i MDMA w nos nie działa, quod est demonstrandum. RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - Dead Nightmares - 21.06.2026 serotonina z jelit nie przekracza bariery krew mozg, ale poziom tej serotoniny w jelitach jest wazny, bo receptory 5ht2a znajdujace sie tam, wysylaja sygnal przez nerw bledny do mozgu, dokladniej do jader szwu gdzie znajduje sie serotonina i ten sygnal moduluje serotonine w mozgu, zaniedbane jelita to mniej serotoniny w nich, a przez to gorsze przesylanie serotoniny i gorsza praca receptorow w mozgu i tyle w tym temacie serotoniny w jelitach amen RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market - biernackia - 21.06.2026 W końcu ktoś mądry się odezwał. Alfa nosem słabo się wchłania i tyle, z doświadczenia mojego i osób trzecich. Nie znaczy że nie zadziała nosem i nie wiem o co ci chodzi doxyou, zamiast argumentów ciskasz wyzwiska jak Sebix jakiś i biegasz z płaczem do moderatorów że ci ubliżam? |