![]() |
|
Cherry Cocolino - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25) +--- Dział: Sole (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=30) +--- Wątek: Cherry Cocolino (/showthread.php?tid=75) |
RE: Cherry Cocolino - EmStO - 23.08.2025 Konrad Curze Ziomalu to było za czasów stacjonarek
RE: Cherry Cocolino - Konrad Curze - 23.08.2025 @"Antek991" wiem, wiem po prostu wciąż wolałbym po prostu kupić dane produkty, ale w oparciu o opowieści weteranów-koneserów substancji wszelakich rozumiem jakiś urok tego cherry coco. RE: Cherry Cocolino - KiszczaK - 18.06.2026 Za czasów stacjonarkę to ludzie stali w kolejkach za coccolino. To był wyjątkowy specyfik, chyba na mefedronie. Wybór w stacjonarka g b od koloru do wyboru, ale ta euforia to mnie skłaniał do wielu brzydkich rzeczy, vTo były czasy. |