Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Phenazolam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Phenazolam (/showthread.php?tid=2318)

Strony: 1 2


RE: Phenazolam - Morko - 07.04.2026

(07.04.2026, 15:32)horsii napisał(a): Alpra to diabeł przy tym? coś nie chce mi sie wierzyć, przeciez to w aspekcie mocy zjada alprazolam na śniadanie, to widać z wzoru już. i z tego co czytałem na zagramanicznych forach to potwierdza. No chuj, pobiore i zobaczymy.

Mogę się mylić nie znam tych wzorów Big Grin ale 3mg alpry robi mnie bardziej niż jeden press 0.8mg clobro i tak są kruche jak ciastka XD, widoczna różnica clobro = długo się ładuje i nie ma black outa (ciągle piszę o jednym pressie) , trzyma whuh dłużej niż alpra, naprawdę długo czuć działanie ( nie że odcina i chodzisz jak najebany i nie wiesz co robisz), gdzie vendo porównuje 0.8mg clobro do 3mg alpry, no mnie 3mg alpry naraz z piwerkiem kładzie do spania odrazu albo łaże i nie wiem co robie Big Grin, po clobro nie uraczyłem jeszcze blackouta ani "mocno" alprowej fazy, może press pressowi nie równy, Morko zje więcej w piątek zobaczy może poczuje subtelną różnice 😀


RE: Phenazolam - horsii - 07.04.2026

Morko jeszcze jedno, kiedy kupiłeś te pressy? bo one tam na zdjęciu na cebuli, to kurwa niebieskie są Podobno kultowa  a na twojej fotce, to są bielutkie.
w każdym razie, dzięki, zamówię niedługo i również napiszę, jak to u mnie hula na warsztacoie Podobno kultowa


RE: Phenazolam - Morko - 07.04.2026

To tylko zdjęcie ostatnio miał na bromazolamie (ocenił bym je dużo lepiej, no ale ni ma już) 2 tyg temu jakoś, bialaki kruche i chudsze niż normalne u94, w smaku (była próba pod język bo żeby szybciej Big Grin)  daje chemiolem nie wiem czy wypełniacz czy sam clobro.
(07.04.2026, 18:19)horsii napisał(a): Morko jeszcze jedno, kiedy kupiłeś te pressy? bo one tam na zdjęciu na cebuli, to kurwa niebieskie są Podobno kultowa  a na twojej fotce, to są bielutkie.
w każdym razie, dzięki, zamówię niedługo i również napiszę, jak to u mnie hula na warsztacoie Podobno kultowa


[Obrazek: 17772952198601728035155910355994.jpg]

Horsi horsi pressy pressy dwa i harnaś pamiętaj 🤣


RE: Phenazolam - horsii - 27.04.2026

Morko tak właśnie zrobię. Oczekuję na przesyłkę. Skengmen


RE: Phenazolam - Morko - 15.06.2026

Mortka się wkońcu wypowie po 90 sztukach już przepepracowanych,skusił się jednego razu, zjadł 2 małe pressiki. Mówi sobie nie dużo 1.5mg clobro, co tam  Podobno kultowa popił mądry, 300ml boskiej substancji zwanej wódeczką. 
7 godzin nie wiedział gdzie był i co robił, normalne po benzo zombiaku? Może. Ale nie miał tak nigdy.  Podobno kultowa Te france są zdradliwe, nie pisze tego już pierwszy raz. 
Diaboł czuwa że mortka nic nie nawywijał  Angel


RE: Phenazolam - doxyou - 15.06.2026

Benzo z wódką są przeznaczone tylko dla najbardziej zaawansowanych wyznawców tego sportu Podobno kultowa
Ty nim co prawda jesteś, ale taki szatan jak clobro połączony z wódką zamiata pod dywan nawet najwytwalszych.
Dobrze, że nic Ci się nie stało, bo ja po takich wojażach zazwyczaj wracam z pizdą pod okiem i popalonymi mostami ze wszystkimi, bo staje się "specjalistą" od dyskusji z ludźmi Podobno kultowa