![]() |
|
Patenty: - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25) +--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Patenty: (/showthread.php?tid=4416) Strony:
1
2
|
RE: Patenty: - DannyDeVito - 22.06.2026 (21.06.2026, 14:16)doxyou napisał(a): DannyDeVito W glebokiej lekarskiej pizdzie maja wsztstkie przepisy. To jest grupa spoleczna ktora ma w dupie przepisy ich dotyczace. To jakim cudem byle magik bez zajrzenia w ikp wystawil mi recepte na 0.5 alproxu 1op? Napisalem tylko w komentarzu ze zostawilem wydane opakowanie na wyjezdzie i prosze o wypisanie kolejnego. Nawet nie dzwonil. Edit: A Inferno to kto? Da sie sprawdzic za co ktos dostal bana? RE: Patenty: - doxyou - 22.06.2026 DannyDeVito Podeślesz mi tego lekarza na DM? Jestem bardzo ciekawy i poświęcę te kilkadziesiąt złotych żeby sprawdzić. Z mojej wiedzy wynika, że zgodnie z prawem lekarz nie może wystawić recepty na leki kontrolowane (np. opio, benzo) bez przynajmniej pierwszej wizyty fizycznej. Kontynuować leczenie owszem może, ale pierwsza wizyta musi być e gabinecie Zaznaczam, że mogę pieprzyć głupoty, bo "gdzieś to słyszałem", s aktualnie jestem zbyt zaspany na robienie researchu. Inferno nie był nikim, o kim warto dyskutować. Podeślij stronkę na PW. Z góry dzięki. RE: Patenty: - TYTUS - 22.06.2026 doxyou Nie, nie pieprzysz głupot, jest dokładnie tak jak mówisz. Mi zjebanej dorety nie chcieli wystawić na gębę a tu mowa o jakimś benzo XD Ewidentnie detpulowi się fartowne wylosowało a lekarz miał w piździe szukać co i dlaczego. |