Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Patenty: - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Patenty: (/showthread.php?tid=4416)

Strony: 1 2


RE: Patenty: - DannyDeVito - 22.06.2026

(21.06.2026, 14:16)doxyou napisał(a): DannyDeVito 
Inferno to nie diabeł.
Lekarz z powodu nowych przepisów już nie wypisze Ci recepty na leki kontrolowane jeśli nie masz historii.
Konieczna jest przynajmniej jedna wizyta fizyczna.

W glebokiej lekarskiej pizdzie maja wsztstkie przepisy. To jest grupa spoleczna ktora ma w dupie przepisy ich dotyczace. To jakim cudem byle magik bez zajrzenia w ikp wystawil mi recepte na 0.5 alproxu 1op? Napisalem tylko w komentarzu ze zostawilem wydane opakowanie na wyjezdzie i prosze o wypisanie kolejnego. Nawet nie dzwonil.


Edit: A Inferno to kto? Da sie sprawdzic za co ktos dostal bana?


RE: Patenty: - doxyou - 22.06.2026

DannyDeVito 
Podeślesz mi tego lekarza na DM?
Jestem bardzo ciekawy i poświęcę te kilkadziesiąt złotych żeby sprawdzić.

Z mojej wiedzy wynika, że zgodnie z prawem lekarz nie może wystawić recepty na leki kontrolowane (np. opio, benzo) bez przynajmniej pierwszej wizyty fizycznej.
Kontynuować leczenie owszem może, ale pierwsza wizyta musi być e gabinecie 

Zaznaczam, że mogę pieprzyć głupoty, bo "gdzieś to słyszałem", s aktualnie jestem zbyt zaspany na robienie researchu.

Inferno nie był nikim, o kim warto dyskutować.

Podeślij stronkę na PW. Z góry dzięki.


RE: Patenty: - TYTUS - 22.06.2026

doxyou 
Nie, nie pieprzysz głupot, jest dokładnie tak jak mówisz. 
Mi zjebanej dorety nie chcieli wystawić na gębę a tu mowa o jakimś benzo XD
Ewidentnie detpulowi się fartowne wylosowało a lekarz miał w piździe szukać co i dlaczego.