![]() |
|
"PRZETYRANI", odcinek 1, 2 - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61) +--- Dział: Gazeta forum (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=65) +--- Wątek: "PRZETYRANI", odcinek 1, 2 (/showthread.php?tid=5862) Strony:
1
2
|
RE: "PRZETYRANI", odcinek 1, 2 - DarkSonia - 15.06.2026 Jak nie ma o czym, przecież to ma taki potencjał że można napisać o NICZYM a i tak będzie spoko... np. jak wybieram się - do napisania posta na forum. Codzienny rytuał wstania z łóżka, jedzenie ( albo i niejedzenie ) oby tylko pogadać z ziomkami, którzy siedzą i czekają na takich ziomków jak "ty" ( w sensie bohater odcinka ) na forum. Przywitanie się, rozkmina gdzie zamówić temat, ogarnięcie komu co wjechało i jak mocno... przecież to codzienność tutaj którą można ubrać w dobry film.
RE: "PRZETYRANI", odcinek 1, 2 - doxyou - 15.06.2026 (14.06.2026, 10:19)KiszczaK napisał(a): Zapomniałem zapytać, będziesz dalej tworzyć? Będzie. Horsii się oburzył, jak chciałem napisać 3 odcinek i stwierdził, że sam będzie pisał
RE: "PRZETYRANI", odcinek 1, 2 - KiszczaK - 15.06.2026 Horsii się oburzył, jak chciałem napisać 3 odcinek i stwierdził, że sam będzie pisał ![]() Będę chujka dojeżdżać i wysypią mu zicherungi 😬 RE: "PRZETYRANI", odcinek 1, 2 - DarkSonia - 18.06.2026 #HORSIcomeBACK |