Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
"PRZETYRANI", odcinek 1, 2 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Gazeta forum (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: "PRZETYRANI", odcinek 1, 2 (/showthread.php?tid=5862)

Strony: 1 2


RE: "PRZETYRANI", odcinek 1, 2 - DarkSonia - 15.06.2026

Jak nie ma o czym, przecież to ma taki potencjał że można napisać o NICZYM a i tak będzie spoko...
np. jak wybieram się - do napisania posta na forum. Codzienny rytuał wstania z łóżka, jedzenie ( albo i niejedzenie ) oby tylko pogadać z ziomkami, którzy siedzą i czekają na takich ziomków jak "ty" ( w sensie bohater odcinka ) na forum. Przywitanie się, rozkmina gdzie zamówić temat, ogarnięcie komu co wjechało i jak mocno...
przecież to codzienność tutaj  Heart którą można ubrać w dobry film.


RE: "PRZETYRANI", odcinek 1, 2 - doxyou - 15.06.2026

(14.06.2026, 10:19)KiszczaK napisał(a): Zapomniałem zapytać, będziesz dalej tworzyć?
Czy już wystarczy? 🫥

Będzie.

Horsii się oburzył, jak chciałem napisać 3 odcinek i stwierdził, że sam będzie pisał Podobno kultowa


RE: "PRZETYRANI", odcinek 1, 2 - KiszczaK - 15.06.2026

Horsii się oburzył, jak chciałem napisać 3 odcinek i stwierdził, że sam będzie pisał Podobno kultowa
Będę chujka dojeżdżać i wysypią mu zicherungi 😬


RE: "PRZETYRANI", odcinek 1, 2 - DarkSonia - 18.06.2026

#HORSIcomeBACK