Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: 2-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=6505)

Strony: 1 2


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - Rweqerew333 - 03.04.2026

Bardzo subtelne dzialanie tego produktu rzeczywiscie ma w sobie cos interesujacego.
Jest lekka podkretka, chec do dzialania i podniesione libido.
Niemniej jednak trzeba zwrocic uwage na to, ze to dzialanie jest rzeczywiscie calkiem slabe pomimo wiekszych dawek. 
Sniff 400mg nie zrobil na mnie takiego wrazenia jakiego oczekiwalem po pierwszym razie z ta substancja. Po chwili dorzucalem kolejne tyle i szybko skonczylem temat bez wiekszych rewelacji czy ekscesow.


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - wwojtuss - 04.04.2026

do 2-mmc trzeba odhaczyc dosyc dluga przerwe, mnie po 3msc niebrania stymulantow, gdy moje miesieczne zuzycie jakichs mmc cmc zamykalo sie w okolicach 10-15g, to 0.25g sniff z 2mmc mnie zadowalalo, ale na prozno szukalem wyczesania, a mam w naturze chec do polecenia ostro, substancja skierowana bardziej do okazjonalnych entuzjastow, nizeli do chronicznych uzytkownikow przewalajacych chociazby pirolidynoketony

jesli ktos ma tolerancje na poziomie pozwalajacym zadowolic sie 2-mmc, to jest to bardzo przyjemna alternatywa, nie wyczesuje, mysle ze nazwanie ja funkcjonalna nie byloby duzym naduzyciem, idealnie sprawdza sie do jakichs pogawedek czy ogolnie kontaktow miedzyludzkich


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - DarkSonia - 15.06.2026

Ogarniał ktoś tu ostatnimi czasy temat od vendora?
jak wygląda aktualnie? i jak z mocą...


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - DrakoMalfoy - 16.06.2026

Myślę że ja ci coś napisze na dniach bo zamawiam coś dla ziomków i wiadomo poproszę o jakieś sample z nowości


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - DarkSonia - 19.06.2026

DrakoMalfoy 
i jak tam dostałeś 2jeczke na testa?
jak tak zarzuć fotoskiem ew. napisz coś... bo tu ludziki pytaja o ten specyfik ( się zastanawiam czamu tak im się chce tej 2jki hym... )


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - DrakoMalfoy - 19.06.2026

DarkSonia dam znać


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - DrakoMalfoy - 21.06.2026

DarkSonia niesteyy nie dostałeM żadnego gratisu co mnie bardzo zdziwiło, na ten moment mam tylko i wyłącznie opinie o 4cmc -poprawiło się


RE: 2-MMC - Opinie o produkcie - DarkSonia - 21.06.2026

DrakoMalfoy  fajnie że pamiętałeś...  Heart
i szkoda, że nie mamy aktualnego info :/