![]() |
|
Czego chciałbyś się nauczyć w tym roku? 04/04/2026 - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61) +--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63) +--- Wątek: Czego chciałbyś się nauczyć w tym roku? 04/04/2026 (/showthread.php?tid=6617) Strony:
1
2
|
RE: Czego chciałbyś się nauczyć w tym roku? 04/04/2026 - Czeslawo - 08.06.2026 Nauczyć się skrętówki na kolano.
RE: Czego chciałbyś się nauczyć w tym roku? 04/04/2026 - kiertnik82 - 08.06.2026 Chciałbym nauczyć się grać na gitarze. Ogólnie to zacząłem naukę, ale ziomek, który pożyczył mi gitarę zabrał mi ją po roku czasu i na razie nie mam sprzętu
|