Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czego chciałbyś się nauczyć w tym roku? 04/04/2026 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czego chciałbyś się nauczyć w tym roku? 04/04/2026 (/showthread.php?tid=6617)

Strony: 1 2


RE: Czego chciałbyś się nauczyć w tym roku? 04/04/2026 - Czeslawo - 08.06.2026

Nauczyć się skrętówki na kolano. Podobno kultowa


RE: Czego chciałbyś się nauczyć w tym roku? 04/04/2026 - kiertnik82 - 08.06.2026

Chciałbym nauczyć się grać na gitarze. Ogólnie to zacząłem naukę, ale ziomek, który pożyczył mi gitarę zabrał mi ją po roku czasu i na razie nie mam sprzętu Big Grin