![]() |
|
Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61) +--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63) +--- Wątek: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 (/showthread.php?tid=6621) |
RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - DarkSonia - 09.05.2026 zostawcie tych trans... na karnawła ludzie się teSZ przebierajom... ale to nie znaczy że som ... wampirami? a może som ![]()
RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - smakosz - 10.05.2026 spoko, ja tylko wyraziłem swoje zdanie na ten temat. W końcu od tego jest forum
RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - Konrad Curze - 10.05.2026 Bortak42 "gdyby byli powszechnie przynajmniej tolerowani... a z czasem akceptowani." Dlatego głównie mi na tym zależy - rozumiem dlaczego może być to trudne (zwłaszcza dla osób religijnych), ale uważam że dehumanizowanie, nienawiść i brak chęci zrozumienia drugiej strony szkodzi nam i tylko niepotrzebnie dzieli nas. smakosz Dysforia płciowa wywołuje ogromny angst w danej osobie. HRT i zmiany środków ekspresji są formą leczenia. Na moją wiedzę większość osób trans po tranzycji jest szczęśliwsza i mały procent tegoż małego procenta populacji (osoby trans to około 1% społeczeństwa) żałuje tej decyzji. Z drugiej strony efekty conversion campów są takie, że ci ludzie mają większą szansę popełnić samobójstwo. A aktywność środowisk LGBT w sferze publicznej jest oddzielną dyskusją. RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - Bortak42 - 10.05.2026 No tolerować tak, ale czy uważać za normalne. No nie, bo jednak to zaburzenie, choroba i normalne nie jest, ale przy tym tolerować to i owszem. Jeżeli nie toleruje się swojej płci biologicznej, który jest faktem, nie podlega on dyskusji i nie ma się na niego wpływu to jest to choroba. RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - kurvvisko - 28.05.2026 Najpierw bym wyjebał wszystkie inne literki i zostawił samo LGB. Jeśli ktoś nie używa swojej orientacji jako stylu bycia i najważniejszej cechy swojej tożsamości, to dla mnie git. RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - TYTUS - 06.06.2026 Do pieca! Ewentualnie zsyłka do mozambiku RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - smakosz - 06.06.2026 TYTUS hahahahahhaha rozjebałeś system z tym piecem
RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - Konwalia2568 - 06.06.2026 (09.05.2026, 23:38)smakosz napisał(a): osoby trans bardzo często przechodzą tranzycje, czyli między innymi korekte płci. Jeśli dla ciebie to jest normalne, że facet czuje się kobietą i decyduje się na tak drastyczny krok, czyli okaleczenie własnego ciała w postaci kastracji swojego własnego fiuta żeby potem udawać kobiete to ok twoja sprawa mordo Wspominanie o okaleczaniu własnego ciała brzmi trochę ironicznie w kontekście tego, na jakim forum jesteśmy. Cierpienie psychiczne oceniamy subiektywnie, ostatecznie to ty decydujesz czy okaleczenie ciała może tobie bardziej pomóc w bólu egzystencjonalnym. Uważam, że każdy ma prawo do życia w taki sposób, jaki uzna za słuszne. Póki ktoś nie sprawia bólu i krzywdy innym ludziom to jest git. Nie musimy się zgadzać ze wszystkim co robi dana osoba, ale na szacunek jednak zasługuje. Poziom samoświadomości jest ważnym aspektem, który pozwala odróżnić osoby co nie miały wyjścia i po prostu starają się przeżyć, od osób z delulu. Mój najlepszy przyjaciel jest gejem i nie ma lepszego faceta od niego tbh. Moja najlepsza przyjaciółka jest trans dziewczyną i nie sądzę, żebym poznała kiedykolwiek równie fajną dziewczynę jak ona. Jako, że to osoby mi bardzo bliskie, to miałam okazję widzieć ich autentyczność i spójność logiczną na przestrzeni życia i je uznaje. Nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby być gorzej traktowany tylko z samego faktu że jest LGBT, wartość człowieka ocenia się na bardziej znaczących sprawach. RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - doxyou - 07.06.2026 Brzmisz jak standardowa wyborczyni lewicy... Ciężko mi dać wiarę, że całkowicie przypadkowo znalazłaś sobie przyjaciela geja i przyjaciółkę trans, musiałaś po prostu otaczać się takimi ludźmi. Mamy pozwalać ludziom żyć tak jak chcą i patrzeć obojętnie bez reakcji kiedy ktoś igra ze śmiercią za każdym razem tnąc sobie ręce coraz głębiej? Nie na tym polegają poglądy wolnościowe. RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - Czeslawo - 07.06.2026 doxyou Jak nie rzucają się w oczy, to ok, ale jak chcą oni narzucać światu swoją odmienność to wyraźnie mówię: (09.05.2026, 20:37)smakosz napisał(a): chyba jednak nie są do końca normalni skoro np. osoby trans nie akceptują swojej płci i wydaje im się, że są kimś innym niż w rzeczywistości To zaburzenia psychiczne, diagnozowalne...
|