Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 (/showthread.php?tid=6643)

Strony: 1 2


RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - horsii - 11.04.2026

doxyou a myślisz, że ja to czego? Cessny czy jakiegoś innego nudnego pasażerskiego gówna? Skengmen 
[Obrazek: image.png]


RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - smakosz - 11.04.2026

strażakiem


RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - kej9 - 22.04.2026




RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - Konrad Curze - 07.05.2026

Wiadomo, że kulturalnym narkomanem z wysoką rangą na Dopalu (na razie udała się pierwsza część - nad drugą prace trwają). A wy nie?


RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - DarkSonia - 08.05.2026

..............................................................................wszystkim


RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - Konrad Curze - 12.05.2026

A tak bardziej na serio,  to z tego co pamiętam, przewinął się przez jakiś czas paleontolog / archeolog (dzięki  "Wędrówkom z potworami" XD) i przez jakiś czas nauczyciel. Potem doszedłem do konkluzij, że wraz z wiekiem moje plany będę się zmieniać i za bardzo nie miałem obranej ścieżki zawodowej,


RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - kurvvisko - 28.05.2026

Za czasów wczesnego dzieciństwa to chciałem zostać weterynarzem.
Później jako nastolatek chciałem zostać gwiazdą muzyki, no ale wokal nie ten 🤣