![]() |
|
Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61) +--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63) +--- Wątek: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 (/showthread.php?tid=6643) Strony:
1
2
|
RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - horsii - 11.04.2026 doxyou a myślisz, że ja to czego? Cessny czy jakiegoś innego nudnego pasażerskiego gówna?
RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - smakosz - 11.04.2026 strażakiem RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - kej9 - 22.04.2026 RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - Konrad Curze - 07.05.2026 Wiadomo, że kulturalnym narkomanem z wysoką rangą na Dopalu (na razie udała się pierwsza część - nad drugą prace trwają). A wy nie? RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - DarkSonia - 08.05.2026 ..............................................................................wszystkim RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - Konrad Curze - 12.05.2026 A tak bardziej na serio, to z tego co pamiętam, przewinął się przez jakiś czas paleontolog / archeolog (dzięki "Wędrówkom z potworami" XD) i przez jakiś czas nauczyciel. Potem doszedłem do konkluzij, że wraz z wiekiem moje plany będę się zmieniać i za bardzo nie miałem obranej ścieżki zawodowej, RE: Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? 10/04/2026 - kurvvisko - 28.05.2026 Za czasów wczesnego dzieciństwa to chciałem zostać weterynarzem. Później jako nastolatek chciałem zostać gwiazdą muzyki, no ale wokal nie ten 🤣 |