![]() |
|
Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61) +--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63) +--- Wątek: Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 (/showthread.php?tid=6674) Strony:
1
2
|
RE: Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 - DarkSonia - 08.05.2026 miałam... ale akurat wspominam go sobie dobrze haha
RE: Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 - Konrad Curze - 09.05.2026 Jakim cudem można dobrze wspominać wypadek samochodowy? RE: Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 - DarkSonia - 09.05.2026 takim że; ma się w w to wyjebane wypadek jak wypadek... ot atrakcja w ciągu dnia... akurat po zajebistej kłótni z byłym akurat się... wtedy pogodziliśmy ![]() sam wypadek był częścią spierdolonego dnia, który koniec końców sprawił że dzień był dniem zajebistym, zamiast spierdolonym RE: Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 - kurvvisko - 28.05.2026 Jak byłem w podstawówce to jadąc na wycieczkę szkolną wjechał w nas pędzący samochódz którego kierowca zmarł na miejscu. W tym roku jadąc na rowerze typ na pasach ruszył (ja się rozglądałem czy stoją) i odbiłem się od niego nogą. |