![]() |
|
Lubiłeś chodzić do szkoły? 23/04/2026 - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61) +--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63) +--- Wątek: Lubiłeś chodzić do szkoły? 23/04/2026 (/showthread.php?tid=6683) Strony:
1
2
|
RE: Lubiłeś chodzić do szkoły? 23/04/2026 - Rweqerew333 - 04.05.2026 Wolałem obok RE: Lubiłeś chodzić do szkoły? 23/04/2026 - Konrad Curze - 04.05.2026 Do szkoły? Różnie to bywało, ale jak typowe dziecko milej było leniwie przesiadywać w domu. Do liceum? Wstawanie i podróż były męczące, ale jak się udało przez to przeforsować, to przeważnie wychodziłem styrany, ale usatysfakcjonowany. RE: Lubiłeś chodzić do szkoły? 23/04/2026 - kurvvisko - 28.05.2026 Nie. Źle wspominam czasy szkolne. Chciałem być lubiany przez wszystkich, co było niemożliwe i jak sobie przypominam jak bardzo chciałem się pod każdego dostosować, to mam ciary żenady i wstrętu. RE: Lubiłeś chodzić do szkoły? 23/04/2026 - Blade12 - 11.06.2026 Nie lubiłem bo mnie wkurwialy nauczycielki RE: Lubiłeś chodzić do szkoły? 23/04/2026 - kiertnik82 - 11.06.2026 Jakiejś tragedii nie było, ale chyba jak każdy wolałem zostać w domu zamiast iść do szkoły. Dobrze za to wspominam okres studiów, ponieważ była to jedna wielka impreza Patrząc na szkołę teraz przez pryzmat czasu to z chęcią bym do niej wrócił, jeżeli jedynym problemem miała by być nauka zamiast tych wszystkich problemów życia dorosłego.
RE: Lubiłeś chodzić do szkoły? 23/04/2026 - GlasshanD - 11.06.2026 Os czasu do czasu bywały takue dni że szukałem tylko wymówki aby pozostać w domu ale patrząc ogolnie przez całokształt mej edukacji naprawde cieszyłem sie z tego że maszeruje do szkoły przede wszystkim w szkole średniej i krajowych turniejach koszykówki między szkolnych co pozostawiło mi wspaniale wspomnienia . |