![]() |
|
Żegnam Was - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38) +--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39) +--- Wątek: Żegnam Was (/showthread.php?tid=6715) Strony:
1
2
|
RE: Żegnam Was - DarkSonia - 08.05.2026 zdróweczka wariaciku!!!
RE: Żegnam Was - smakosz - 09.05.2026 (04.05.2026, 13:10)Surbeusz napisał(a): Witam chciałem się pożegnać , tu Inferno trzym się mordo, dużo zdrówka i farta! |