Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Żegnam Was - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Żegnam Was (/showthread.php?tid=6715)

Strony: 1 2


RE: Żegnam Was - DarkSonia - 08.05.2026

zdróweczka wariaciku!!!  Heart


RE: Żegnam Was - smakosz - 09.05.2026

(04.05.2026, 13:10)Surbeusz napisał(a): Witam chciałem się pożegnać , tu Inferno
Nie chce już Wam dupy zawracać i wgl.
Przepraszam wszystkich których uraziłem
Wyszedłem teraz z psychiatryka jest już lepiej ale dalej będę ćpać.
To mój ostatni post na forum

Trzymajcie się i glownie przepraszam Maniek 
Fajnie było ale się skończyło.
Smile

trzym się mordo, dużo zdrówka i farta!