![]() |
|
Co to może być? - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22) +--- Wątek: Co to może być? (/showthread.php?tid=6793) Strony:
1
2
|
RE: Co to może być? - Epsiakos - 24.06.2026 ![]() Proba proba i widze ze mi wstawilo normalnie RE: Co to może być? - KiszczaK - 25.06.2026 Wygląda mi to nieciekawie, konsystencja, ale zapach jeszcze i spływ wchodzi w gre RE: Co to może być? - doxyou - 25.06.2026 Przecież z opisu to brzmi dokładnie jak MDPHP |