Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co to może być? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Co to może być? (/showthread.php?tid=6793)

Strony: 1 2


RE: Co to może być? - Epsiakos - 24.06.2026

[Obrazek: Bupropion-structure-svg.png]
Proba proba i widze ze mi wstawilo normalnie


RE: Co to może być? - KiszczaK - 25.06.2026

Wygląda mi to nieciekawie, konsystencja, ale zapach jeszcze i spływ wchodzi w gre


RE: Co to może być? - doxyou - 25.06.2026

Przecież z opisu to brzmi dokładnie jak MDPHP