Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Amfetamina (/showthread.php?tid=1303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Amfetamina - Roftw - 17.04.2026

Już wiem w czym był problem 😺 za dużo i do tego popite czterema energetykami (ja to pije jak wodę). Dzisiaj spróbowałam o czystej wodzie i ze słuchawkami na uszach i jest całkiem przyjemnie... Wiecie Panowie, ja w sumie początkująca 😌 wszyscy uczymy się na błędach.

A jeszcze tylko jedno pytanko: coca też działa podobnie? Raz miałam z nią do czynienia w Amsterdamie i raczej była całkiem w porządku...


RE: Amfetamina - daniel776 - 17.04.2026

Nie miesza się stymulantów.nie pij kofeiny jak coś zażywasz bo sobie szkodzisz w ten sposób


RE: Amfetamina - Roftw - 18.04.2026

Dziękuję za pomoc, bo tego nie wiedziałam (jak i jeszcze wielu wielu rzeczy...). Zamówiłam gołąbka z wyżej wymieniona substancją i jeśli byście byli zainteresowani mogę zadać relację z punktu widzenia kogoś, kto nigdy nie miał z tym do czynienia 🙂


RE: Amfetamina - wwojtuss - 18.04.2026

na chlopski rozum to koks jest podobny do fety, bo to i to stymuluje, ale mechanizmy dzialania sa zupelnie inne


RE: Amfetamina - DarkSonia - 09.05.2026

koks i feta ja pierdole... przecież to dwa rózne światy... wwojtuss  ja CIEM proszeM  Afro


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - sliwomir - 12.06.2026

(08.06.2026, 13:28)Lopek1123 napisał(a): Mogę tylko powiedzieć że mam wieloletni staż i to co tu tak jest nie ma nic wspólnego, prawdziwą feta i będę szczery że od paru lat nie spotkałem prawdziwe dobrej gry takiej jak była w latach 2000

30 mg to chyba meta a nie feta że tak was klepie

w  zupełnosci sie zgadzam, od kiedy pojawiły sie dopalacze nie spotkalem sie z feta jak w latach 2000


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - DarkSonia - 12.06.2026

sliwomir  ... w latach 2000 to Ty szanowny kolego miałeś 26lat mniej!

Czy ja muszę teraz pisać elaborat o receptorach i ich formie kiedy byłeś młodszy?

Ogarnijcie się, bo ja nie wróżę tu co niektórym przyszłości na forum.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - Kocia666 - 12.06.2026

Akurat jesli chodzi o fete nie chodzi o zadne receptory jak jest dobra to jest dobra rok temu ttafila mi sie taka ze 5 dni nie spalem jedem dzien odsypialem i tal w kolko i najlepsze jest to ze czulem sie caly czas tak zajebiscie i szybko ze rowerem samochody wyprzedzalem no to  nie do opisania a o taka fete no bardzo ciezko dodam keszcze ze bylo to w holandii


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - doxyou - 12.06.2026

W takim razie feta nie działa na żadne receptory Panie mądry? Podobno kultowaPodobno kultowaPodobno kultowa


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - Kocia666 - 12.06.2026

Dziala na receptory ale chodzi o to ze jesli jest dobra jakosc to dziala zajebiscoe nawet przy wieloletnim stazu o to mi chodzilo w mojej wypowiedzi dziekuje za kolejny minus