Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon (/showthread.php?tid=68)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - DrakoMalfoy - 20.05.2026

U nas raczej nie ma, tak jak mówisz HL miał piękną na początku ale z każdym na następnym co raz gorzej a to co t teraz było to nie mam pojęcia co to, chyba że się już zmieniło bo zazwyczaj nie jesteśmy informowani


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - DarkSonia - 06.06.2026

U nas na forum ma tylko ten vendor:
https://dopal.org/showthread.php?tid=930
Tzn, niby jest wątek z 3MMC ale czy mają na stanie to ja nie wiem...


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - kiertnik83 - 08.06.2026

Szkoda, że tak ciężko teraz z 3mmc...swojego czasu dużo bardziej mi podchodziło niż mef oraz wszelkie cmc.


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - DarkSonia - 08.06.2026

trójka miała ..MA taką siłę której nie ma MEF  Angel to jest jej i zaleta i wada...
bardzo podobne w działaniu aczkolwiek na 3jce jest więcej energii i nie usadza w fotelu tak jak 4MMC
przy 3MMC trzeba uważać z dawkami, bo ładnie może ciśnienie wypierdolić  Big Grin i trzyma dłużej niż MEF... także jak przesadzisz - no to wiadomo się dłużej modlisz o zejście haha  Big Grin

tak czy inaczej fajnie by było gdyby się tu u jakiegoś lokalnego vendora pojawiłA czysta trójeczka.


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - daniel776 - 08.06.2026

Dla mnie działąnie 3MMC to zubożone 4MMC mimo że mega fanem serotoninowego pluszu nie jestem,poprostu ratio w mefce bardziej mi odpowiadaSmileChoć na balety dla ogłady wybrałbym metafedron Podobno kultowa


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - kiertnik82 - 08.06.2026

Dla mnie 3mmc było osobiście lepsze od mefa. Była trochę większa stymulacja czego osobiście mi w mefie brakuje. Czasem DarkSonia jadłem ròżne dawki trójki i wydaje mi się, że ciężko jest z tym przesadzić, przynajmniej mi się nie zdarzyło, a np. z 3cmc czasami tak


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - DarkSonia - 09.06.2026

No właśnie z mefem mi ciężko przeesadzić, w sumie to mi się nigdy nie zdarzyło... prócz akcji mixa z NEPem haha  Big Grin ale to był przypadek XD
a 3MMC zdarzyło mi się przesadzić, ogólnie to "nic" się nie dzieje strasznego - o ile nie boisz się że Ci coś w głowie pierdolnie, bo ciśnienie mi takie podeszło, że ja pierdole...
To samo miałam z 3CMC... tutaj bardzo kontroluje dawki, chociaz to co ostatnio ma Escobar  to jest zajebiste! serio... chyba najlepsza ( najlżejsza dla organizmu ) 3CMC jakie jadłam.
Fajnie by było, gdyby takie czyste wynalazki w postaci właśnie 3MMC się u Patrona pojawiły ah Heart

(08.06.2026, 22:46)daniel776 napisał(a): Dla mnie działąnie 3MMC to zubożone 4MMC mimo że mega fanem serotoninowego pluszu nie jestem,poprostu ratio w mefce bardziej mi odpowiadaSmileChoć na balety dla ogłady wybrałbym metafedron Podobno kultowa

To już chyba raczej mi się wydaje kwestia predyspozycji organizmu...
Bo jeden lubi tę stymulacje z 3MMC drugi właśnie tego nie lubi...
tak czy siak 3MMC działa na pewno dłużej i to jest wydaje mi się główna zaleta tego ustrojstwa  Heart


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - kiertnik82 - 09.06.2026

Ja do 3mmc mam specjalny sentyment, bo w roku jakoś 2014 był to pierwszy keton jakiego spróbowałem i pamiętam, że 250mg oral+100mg sniff na wejściu czesało wtedy aż miło. Później weszło 3cmc i mimo, że mocniej jebie w dekiel to nie miało już tej lekkości i magii co 3mmc. Wiadomo jak ktoś patrzy na to, żeby bardziej się naćpać to takie 3cmc wyjebie go mocniej, ale kosztem bardziej mechanicznej bomby, a w 3mmc ta faza była taka bardziej płynna i "naturalna". 3mmc oral potrafiło całe działanie zamknąć się w okolicach 4-5 godzin, więc faktycznie działał długo. 

DarkSonia Pamiętam jak kiedyś poczęstowałem koleżankę 250mg oral, która nigdy nic nie brała i się wtedy zdziwiłem, że po tym można mieć źle. Chodziła w kółko w tę i z powrotem i ewidentnie było widać, że faza ją przerosła. Później było już okej, peak ją trochę przygniótł.


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - DarkSonia - 09.06.2026

Tu fakt... 3MMC oral potrafi zmieść z planszy bardziej niż Mefik chyba ( przy tej samej dawce ) haha   Big Grin


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - kiertnik82 - 11.06.2026

Na 3mmc przeżywałem większe bomby niżeli na 4mmc, lecz zdaję sobie sprawę, że 3mmc było brane "na początku kariery" z tego typu specyfikami i stąd mogła wynikać jego moc. Na tamte czasy (czyli jakieś 12 lat temu) najczęstszym słowem, gdy zaczynał się wjazd i pojawiał się rozmyty, klatkujący obraz było "ooo jaaaa" Smile