Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy przemoc może być rozwiązaniem w jakiejkolwiek sytuacji? 06/04/2026 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy przemoc może być rozwiązaniem w jakiejkolwiek sytuacji? 06/04/2026 (/showthread.php?tid=6626)

Strony: 1 2 3


RE: Czy przemoc może być rozwiązaniem w jakiejkolwiek sytuacji? 06/04/2026 - smakosz - 27.05.2026

fajnie to brzmi weekendowy użytkownik substancji psychoaktywnych Big Grin


RE: Czy przemoc może być rozwiązaniem w jakiejkolwiek sytuacji? 06/04/2026 - kurvvisko - 28.05.2026

W ostateczności tak. To znaczy mam na myśli obronę siebie, nie atak na kogoś.


RE: Czy przemoc może być rozwiązaniem w jakiejkolwiek sytuacji? 06/04/2026 - kiertnik82 - 14.06.2026

Jak byłem młodszy to bardzo często używałem siły fizycznej i się biłem, uważałem to za coś normalnego. Teraz z perspektywy czasu wiem, że to po prostu był brak kontroli nad własnymi emocjami oraz środowisko w jakim się obracałem powodowało, że uznawałem to za coś normalnego. Teraz sam nie powoduję tego typu sytuacji, lecz gdy ktoś pierwszy wyskoczy to potrafię się zagotować i bywa wtedy różnie. Staram się unikać takich sytuacji, gdzie występuje przemoc.


RE: Czy przemoc może być rozwiązaniem w jakiejkolwiek sytuacji? 06/04/2026 - KiszczaK - 14.06.2026

Przemoc fizyczna a nawet psychiczna to nie jest rozwiązanie. To jest słabe,i nic dobrego z tego nie ma.
Same problemy i tyle.