![]() |
|
Ile musiałbyś zarabiać, aby żyć na "godnym" poziomie? 11/04/2026 - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61) +--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63) +--- Wątek: Ile musiałbyś zarabiać, aby żyć na "godnym" poziomie? 11/04/2026 (/showthread.php?tid=6647) |
RE: Ile musiałbyś zarabiać, aby żyć na "godnym" poziomie? 11/04/2026 - Chochlik - 25.04.2026 (25.04.2026, 20:39)doxyou napisał(a): Chochlik Bo byłem uwikłany przez lata w toksyczne relacje. A wyjeżdżam w środę, więc narkomany dupa cicho i ćpiejcie sobie dalej na zdrowie xD RE: Ile musiałbyś zarabiać, aby żyć na "godnym" poziomie? 11/04/2026 - Konrad Curze - 12.05.2026 Epsiakos Biorąc pod uwagę ile tego hexenu -potrafisz zużyć to byłby spory majątek. RE: Ile musiałbyś zarabiać, aby żyć na "godnym" poziomie? 11/04/2026 - DarkSonia - 12.05.2026 na szczęście żyję na ... godnym poziomie. Zarabiam wystarczająco. ![]() Nie stać mnie na nowe różowe M2 co miesiąc ale żyje mi się dobrze. no i chyba o to chodzi ? RE: Ile musiałbyś zarabiać, aby żyć na "godnym" poziomie? 11/04/2026 - Kapitan - 12.05.2026 10 tys. RE: Ile musiałbyś zarabiać, aby żyć na "godnym" poziomie? 11/04/2026 - Konrad Curze - 14.05.2026 Co to dokładniej znaczy "na godnym", bo jest to dość subiektywne. RE: Ile musiałbyś zarabiać, aby żyć na "godnym" poziomie? 11/04/2026 - smakosz - 14.05.2026 na godnym, czyli zapewne na takim poziomie, że nie musisz liczyć każdej jednej złotówki zanim ją wydasz RE: Ile musiałbyś zarabiać, aby żyć na "godnym" poziomie? 11/04/2026 - Konrad Curze - 14.05.2026 Całe życie tak żyłem i tak też to wyglądało w mojej rodzinie... zatem ciężko byłoby mi rzec, jak miałoby to wyglądać inaczej. RE: Ile musiałbyś zarabiać, aby żyć na "godnym" poziomie? 11/04/2026 - DrakoMalfoy - 15.05.2026 20k gdzieś tak na oko w najgorszym wypadku z 10 chociaż RE: Ile musiałbyś zarabiać, aby żyć na "godnym" poziomie? 11/04/2026 - kurvvisko - 28.05.2026 Ciężko mi ocenić. Wydaje mi się, że 10k i prowadzilbym swoje życie na wysokim poziomie. |