![]() |
|
Amfetamina - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25) +--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27) +--- Wątek: Amfetamina (/showthread.php?tid=1303) |
RE: Amfetamina - kiertnik82 - 14.06.2026 Też nic do Ciebie nie mam, tylko to co napisałaś zabrzmiało tak jak ja bym chciał się do Ciebie o coś dopierdolić, a tak nie jest. Po prostu odnoszę tylko wrażenie, że czasami nie doprecyzujesz swojej odpowiedzi i nie do końca wiadomo co autor miał na myśli. Też brałem czystą fetę w różnych dawkach i jednak zawsze doświadczałem tej stymulacji w większym lub mniejszym stopniu. Wiadomo, że jak dodasz do tego kofeinę to profil substancji się zmieni i doznasz większego pobudzenia, czy nawet jak już wspomniałaś rozedrgania, telepawicy, jak zwał tak zwał. P.S. Wiem o co Ci chodzi i też jesteś dla mnie "aseksualna" zresztą jak każda osoba w internecie, której nie spotkałem na żywo i z którą nie łączy mnie jakaś większa relacja. |