Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Amfetamina - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=5106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - Konrad Curze - 11.05.2026

biernackia 
W takim razie jak brałeś pastę?


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - biernackia - 12.05.2026

Wyjątkowo w nos, było tego jeno 2g na próbę. Roztarte na talerzu do wyschnięcia wpierw ofc.
Wiem, sam sobie zaprzeczam ale normalnie to jem bo szkoda zatok na coś takiego...


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - Konrad Curze - 12.05.2026

biernackia 
Jasne - ma to sens.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - DarkSonia - 12.05.2026

jeden człek: 2G ... na próbę  Big Grin
drugi: lata po "jakimś towarze od ziomka wyspidowany po zajebaniu 100mg"
jprd... a któryś z was wgl we jak działa ... amfetamina??? 
oh nie... źle zapytałam ... czy z definicji ktoś z was wie jak POWINNA działać amfetamina?

( porozmawiajmy o tym bo... ) coś czuję może to byś dłuuuga i bogata w szczegóły rozmowa  Big Grin


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - biernackia - 12.05.2026

Słoniu szanowna Hebanowa, 2g PASTY na próbę bo normalnie brałem stamtąd tą suchą kredę. Werdykt: działa tak samo jak sucha, więc nie ma sensu przepłacać. Robiłem i per nasal i per oral obie wersje. Suchą ostatnio tylko dożołądkowo bo te dziwne paprochy trochę mnie niepokoją, ktokolwiek to mieszał mieszał to pewnie w jakimś brudnym wiadrze, w stodole. Szkoda psuć sobie nos na coś takiego po prostu ale wyjątkowo pastę zapodałem akurat tam.
Po 100mg czego przedmówca latał, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - Konwalia2568 - 06.06.2026

Dobry sorcik fetki. Przy 30 mg wrzuconej do noska z rana, odczuwałam pozytywne efekty do późnego wieczora, bez żadnej chęci na wrzuty.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - DarkSonia - 06.06.2026

Konwalia2568  jak długo bierzesz już fete? 
miałaś jakieś przerwy? bo po zamówieniach widzę że mieszasz to z ketonami na zmianę... nie jestem w stanie wyczaić dlaczego na Ciebie tak "fajnie" 30mg podziałało
Może cuś nowego na stanie mają... 
albo "feta doszła" od stania w magazynie  Big Grin 
bo jest tyle naprzemiennych opini, że ostatnio już nawet zażartowałam jakie ludzie biorą dawki, po których to w sumie wniosków wysnuć nie ma jakich.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - Konwalia2568 - 07.06.2026

30 mg to dawka terapeutyczna, na mnie działa fajnie, bo mam ADHD. Doświadczam wyciszenia i większego spokoju po wzięciu, taka dawka sprawia, że szum w głowie znika, co ułatwia funkcjonowanie w stopniu znacznym. Chociaż nie zawsze to musi działać idealnie, to jestem bliżej niż dalej, żeby znaleźć remedium. 

Brałam 2 miesiące fetę w przedziale luty-kwiecień, to był okres testów więc dawki nie zawsze były takie same. Bywało po 20 albo 50. 3 razy wzięłam 100, ale to już wtedy działało jak ćpanie dla ćpania, pogoń za fazką i ciśnienie na dorzuty, dlatego nie poszłam tym szlakiem.
Czasem się budziłam rano i nie miałam potrzeby na branie jakichkolwiek, chociaż to góra maks 2-3 dni. Generalnie były to specyficzne 2 miesiące. Pewne zmiany w życiu sprawiły, że odstawiłam na 2 msc. Warto dać sobie czas na doświadczenie życia bez tego, sprawdzić jak skutecznie działają wyuczone mechanizmy na trzeźwo. Generalnie byłam zadowolona przez większość tego okresu. 

Finalnie, nie mieszam z ketonami na zmianę, biorę albo jedno albo drugie. Miałam ochotę na mef ciąg, więc zamówiłam 4mmc i fetkę przy okazji. Myślałam, że się wyszumie na mefie, ale poszło tak jak opisałam to w 4MMC dyskusja. Po 2 dniach wzięcie 30 mg było dla mnie jak wybawienie, szum zniknął, czułam się sprawniejsza jeśli chodzi o funkcje poznawcze i nie miałam ochoty żeby co kolwiek dorzucać. 

Moje reakcje ciała/umysłu na te określone dawki, prawdopodobnie nie będą się pokrywać z większością użytkowników. Każdy ma inne potrzeby i możliwości, ja nie korzystam z fetunii dla ćpania tylko bardziej jako remedium na określone objawy. Co do różnicy między aktualnym sortem, a tym sprzed 2 msc to po prostu tak nie ciśnie na dorzutki.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - bigpick1212 - 07.06.2026

Fetka jak najbardziej przyzwoita. W moim przypadku 5g stąd starczy na 2,5 dnia, więc sami sobie oceńcie. Waliłem dawki rzędu 100mg-400mg z częstotliwością rozmaitą, bo raz było co godzinkę, a później kolejna 4h po poprzedniej. Momentami czuć było, że jest za wysoko i ogólnikowo mam mieszane uczucia, bo gdybym zapłacił za to 200 czułbym się rozczarowany, a przy tej obecnej cenie to jest moim zdaniem bardzo dobra cena.
Jeśli ktoś z was miał okazję z raczyć się produktami z cebulki, które zwano mixami 50/50  fety i kofeiny to temu produktowi moim zdaniem jest najbliżej do tych mieszanek.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - Lopek1123 - 08.06.2026

(06.06.2026, 23:20)DarkSonia napisał(a): Konwalia2568  jak długo bierzesz już fete? 
miałaś jakieś przerwy? bo po zamówieniach widzę że mieszasz to z ketonami na zmianę... nie jestem w stanie wyczaić dlaczego na Ciebie tak "fajnie" 30mg podziałało
Może cuś nowego na stanie mają... 
albo "feta doszła" od stania w magazynie  Big Grin 
bo jest tyle naprzemiennych opini, że ostatnio już nawet zażartowałam jakie ludzie biorą dawki, po których to w sumie wniosków wysnuć nie ma jakich.

Mogę tylko powiedzieć że mam wieloletni staż i to co tu tak jest nie ma nic wspólnego, prawdziwą feta i będę szczery że od paru lat nie spotkałem prawdziwe dobrej gry takiej jak była w latach 2000

30 mg to chyba meta a nie feta że tak was klepie