Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: 4-MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - HariboWPP - 22.06.2026

DarkSonia jezeli uważasz, że to co napisał sklepikarz to jest sugerowanie, to nie chciałbym Ci sugerować, ale kurwa nie. Liczo się fakty, a nie nadinterpretacja, która szerzona jest jako strzał, a nie pewnik. Strzał to dla moich oczu, że o taką zgrozę zakrawa.


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - DarkSonia - 22.06.2026

HariboWPP 
Wiesz, strzelam... że jest na tyle ogarnięty, że wie... że to co było (jest) to strzał w stopę trochę.
i raczej drugi raz nie popełni tego błędu...
... i obym się nie myliła. 
( a dobre sorty to on miał, więc wie jak i gdzie to ogarnąć )

pożyjemy - zobaczymy..


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - inked_kawadrat - 22.06.2026

Tak na chłopski rozum, po co próbować gonić szit wiedząc że tutaj procent grzejników z pierwszej łapanki jest bardzo mały i raczej każdy wie czego chce i jakiej jakości. Do tego dochodzi konkurencja, wiedza klientów. Obserwuje i mam wrażenie że równia pochyła trwa już jakiś czas, a szkoda 
Tutaj gówna nie da się gonić bo zaraz jest weryfikowane, jeśli sort jest dobry to jest chwalony a jeśli chujowy to jest lincz. 
To tylko strzał w kolano i utrata reputacji która była całkiem niezła. Pamiętam niektóre sorty, do tego dostępność 3mmc które prezentowało się mistrzowsko.


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - DarkSonia - 22.06.2026

Zgadza się... inked_kawadrat 
zarówno 4MMC i 3MMC były dokładnie takie jakie być powinny... i nagle... coś się stało.
Masz dużo racji w tym, że może forum jest jakie jest, ale tutaj ludzi no nie da się w UJa zrobić, większość z NAS nie ma z tematem do czynienia od wczoraj, i raczej truudno jest przemycić ludziom shit ( sławna akcja chociażby z DOBRYM mefem, podsypanym solą z wieliczki przez innego vendora ..ja pierdolę )

tak czy inaczej czekam na aktualizację, i chcę być zaskoczona  Big Grin


RE: 4-MMC - Opinie o produkcie - biernackia - 22.06.2026

Gonić szajs można bo możliwe że vendor sam zapłacił za premium i dostał szajs więc stara się odbić część kosztów. Tak jak było z Panem Który Nie Będzie Nazwany, Mroczna Soniu, który podobno sam został tak wyjebany i sprzedawał to gówno zmieszane z solą himalajską jak 4mmc prima sort, tłumacząc z uporem maniaka że to dobre jest.