Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Amfetamina - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=5106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - Konwalia2568 - 08.06.2026

Dla mnie efekt "klepania" wynika z mojego ADHD. Zminimalizowanie jego objawów w stopniu znacznym, odczuwam niczym haj. Byłam tak podjarana efektem, że pominęłam ten szczegół. Brak chęci na wrzutę przy takim stanie i niskiej dawce również uznałam za pozytywny aspekt tej fety.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - daniel776 - 08.06.2026

Zgadzam się z przedmówczynią,choć mam większe parcie.Ale sam efekt terapeutyczny jako taki jest i niskie dawki również mnie zadowalają odpowiednio.Traktuję to analogicznie do benzo - zdrowego tak nie porobi przyjemnie jak osobę która na codzień bije się z lękami,nagle wszystko znika.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - porkchop - 09.06.2026

bzdur o db fecie  ciag dalszy. to jest fno a nue feta. odadzam kupowac tego. nawet bym sie tu nievudzielał ( bo nie jest h-l tego warty) ale hak widze opinie klakierow ,klamliwe do cna. to musze istrzec ze oni sprzedaja trucuzne.
(06.06.2026, 04:21)Konwalia2568 napisał(a): Dobry sorcik fetki. Przy 30 mg wrzuconej do noska z rana, odczuwałam pozytywne efekty do późnego wieczora, bez żadnej chęci na wrzuty.

o jezu, ale Ty pier××××z....


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - DarkSonia - 10.06.2026

Są ludzie, którzy preferują tego typu zakupy - jakby tego nie nazwać "incognito"
A High-LifeMarket właśnie im to oferuje. Nie każdy ma znajomego Andrzeja stojącego na rogu z prawilnym towarem prosto ze słoika.
Czasy się trochę zmieniły, i potrzeby ludzi też...
Feta jaka by nie była, wielu ludzi sobie ją chwali, jeśli komuś się coś nie podoba - nikt nikogo do zakupu nie zmusza przecież.
Dla niektórych to jedyna droga by zdobyć chociaż namiastkę tego co szukają..


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - biernackia - 10.06.2026

Jak skazała Słonia Nigri (howgh!): w tym kraju nie ma leków na ADHD dla ludzi z moim wykształceniem. Feta od HL (i od każdego innego vendora którego testowałem) smakuje jak gówno wymieszane z trutką na szczury, ale działa. Jakbym miał rodziców lekarzy wypisujących mi Elvanse od ręki to bym to wywalił z obrzydzeniem do kibla Tongue


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - porkchop - 11.06.2026

tak jasne ... mialem   do xzynienia z ich feta z 2 0polowy ub roku i za 3 mies w tym roku. to straszne za kogo oni maja klientiw ze taka trucizna jest goniona. do tego nic, zadnego ustosunkowania sie do tego. 
piszesz , oni jak to oni nie odp ze 3 dni. a potem napisza ze nie wiedza o co vhodzi. 
NUE KUPOWAC TEGO BO MAJA WAS ZA GowNOZJADOW


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - doxyou - 11.06.2026

porkchop 
Nie dopuszczasz do pustej czaszki prawdziwości powiedzeń "organista lubi ogórki, a ksiądz jego córki " albo "są gusta i guściki"?

Zamiast płakać deszczem łez na forum poszukaj sobie fety gdzie indziej skoro ta Ci nie odpowiada.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - smakosz - 11.06.2026

(11.06.2026, 08:45)porkchop napisał(a): tak jasne ... mialem   do xzynienia z ich feta z 2 0polowy ub roku i za 3 mies w tym roku. to straszne za kogo oni maja klientiw ze taka trucizna jest goniona. do tego nic, zadnego ustosunkowania sie do tego. 
piszesz , oni jak to oni nie odp ze 3 dni. a potem napisza ze nie wiedza o co vhodzi. 
NUE KUPOWAC TEGO BO MAJA WAS ZA GowNOZJADOW

też miałem wiele razy do czynienia z ich fetą i tak jak pisałem wcześniej jest to taki mocno budżetowy średniak, który można kupić na forum cebulka w niskiej cenie. Ale nie pierdol typie że to jakaś trucizna  Big Grin


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - High-LifeMarket - 11.06.2026

(11.06.2026, 08:45)porkchop napisał(a): tak jasne ... mialem   do xzynienia z ich feta z 2 0polowy ub roku i za 3 mies w tym roku. to straszne za kogo oni maja klientiw ze taka trucizna jest goniona. do tego nic, zadnego ustosunkowania sie do tego. 
piszesz , oni jak to oni nie odp ze 3 dni. a potem napisza ze nie wiedza o co vhodzi. 
NUE KUPOWAC TEGO BO MAJA WAS ZA GowNOZJADOW

Zanim będziesz pisał niepochlebne opinie to potwierdź swoje zamówienie czy to z moderatorem czy z nami, bo do czego mam się ustosunkować? Zawsze reagujemy gdy coś jest nie tak z sortem, ale w tym wypadku Twoje zdanie jest mało wiarygodne, szczególnie patrząc po tym jak już kilka razy nas atakujesz bez dowodu.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - Konwalia2568 - 20.06.2026

(09.06.2026, 14:07)porkchop napisał(a): bzdur o db fecie  ciag dalszy. to jest fno a nue feta. odadzam kupowac tego. nawet bym sie tu nievudzielał ( bo nie jest h-l tego warty) ale hak widze opinie klakierow ,klamliwe do cna. to musze istrzec ze oni sprzedaja trucuzne.

o jezu, ale Ty pier××××z....

Powiedz ile wziąłeś tej fetki skoro oznajmiasz, że to trucizna. Nie chce dojść do takiej dawki, która sprawi, że zacznę pisać w taki sposób jak Ty  Huh Jeśli nie brałeś (albo twoi koledzy) to nie udawaj proroka.  

Za te cenę fetka spełnia swoje zadanie, nie oczekujmy w tym budżecie poziomu laboratoryjnego adderallu.

Miałam kilka dni przerwy od fetki, niezobowiązujący weekend nadchodzi więc stestowałam 150 mg, pierwsze 30 minut było intensywne, co wiąże się u mnie z wysokim libido i ciężko myśleć o czymś innym, ale jest przyjemnie. Następne półtorej h grałam w Cyberpunka 2077. Dużo prościej było się skupić na notatkach tekstowych, dodających kontekst do zadań, budowania świata itp. Po gierce przysiadłam do forum i nie mogę się oderwać od pisania tych postów. Jest fajnie, chociaż zdaje sobie sprawę z konsekwencji wzięcia takiej dawki to czasem warto dać po bandzie. Zapaszek obecnego sortu jest majestatyczny. 

Muszę podkreślić, że nie fukam często (poza regularnymi terapeutycznymi dawkami 30/60 mg) jak już się bawię w wyższe dawki, to maks dorzucę raz, bo w przypadku jeszcze większych/częstszych wrzutek libido byłoby za wysokie, a nie mam zamiaru spędzić następnych 10 h w taki sposób więc to mój limit.