![]() |
|
Amfetamina - Opinie o produkcie - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77) +--- Wątek: Amfetamina - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=5106) |
RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - biernackia - 20.06.2026 Konwalia2568 Cytowany przez ciebie ma pewną rację, SWIM jadał w dawkach średnio 1g/doba (znaczy 25g starczało na prawie miesiąc) i pod koniec na serio czuł się jakby miał się rozchorować i porzygać jednocześnie. Cholerstwo podrażnia żołądek, "pachnie" i "smakuje" jak proszek do prania (pachnie majestatycznie? ) i SWIM przestawił się już na inne usprawniacze ADHD bo na samo wspomnienie robi mu już się niedobrze. Fakt, sucha wersja jest tania jak barszcz ale "you get what you pay for".(dziewczyno na litość Boską zablokuj DMy bo nie dadzą ci żyć po tym co powiedziałaś )
RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - Konwalia2568 - 20.06.2026 Po prostu pachnie jak feta co samo w sobie mi się podoba, bo budzi pozytywne skojarzenia. To co napisałam chyba nie jest jakoś mega prowokujące do DMów imo, bo o który konkretnie fragment Ci chodzi? RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - warnouzzz - 20.06.2026 (20.06.2026, 02:31)Muguet2568 napisał(a): Dis-moi quelle dose de Fetka tu as prise si tu prétends que c'est du poison. Je ne veux pas atteindre une dose qui me ferait écrire comme toiJe ne sais pas de quelle libido je veux vous parler, la vitesse n'a d'autre effet que de diminuer nos performances. Vu la taille du bassin. Je me demande hajaaj RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - DarkSonia - 20.06.2026 (20.06.2026, 09:53)Konwalia2568 napisał(a): Po prostu pachnie jak feta co samo w sobie mi się podoba, bo budzi pozytywne skojarzenia. To co napisałam chyba nie jest jakoś mega prowokujące do DMów imo, bo o który konkretnie fragment Ci chodzi? Tu bym się nie przejmowała pewnymi sprawami, jeśli odpowiada Ci działanie, zapach i funkcje które w Tobie uruchamia... to jest Twoje i żadne widzi mi się usera, który Twierdzi inaczej tego nie zmieni ( szanując jego opinię bo może mieć przecież swoje zdanie na temat sortu ) Ja dla przykładu lubię "zapach Mefa" ten chemiczny cud, a nawet 3cmc mi się ostatnio spodobało... także widzisz, każdy ma swoje upodobania. Ale żeby nie było, zapach samej fetki ( za czasów jak na niej leciałam dość długo ) mi się podobał, ale mefik zapachowo wygrał haha
RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - biernackia - 21.06.2026 (20.06.2026, 09:53)Konwalia2568 napisał(a): Po prostu pachnie jak feta co samo w sobie mi się podoba, bo budzi pozytywne skojarzenia. To co napisałam chyba nie jest jakoś mega prowokujące do DMów imo, bo o który konkretnie fragment Ci chodzi? To był żart. Serio mam naświetlać ten fragment?
RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - porkchop - 22.06.2026 Ci co tak bronia tej trutki niech pomyslą... dlaczego moje 2 ost wpisy , kierwoane do vendora nie zamieszczono. wzywam tam do zdradzenia jak moge uwiarygodnic swoje oskarrzenie. cisza i etykieta trolla dla mnie. aha, fete biore co dzien od 2 lat. wuem co mowie. wiem tez ze h-l ost sensowny batch fety mial w okr sqiateczno- noworocznym.potem to hakas brzydko chemixznie wjechala. a skoro dzbany kupuja to pewnie oni sorzedaja. RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - doxyou - 22.06.2026 porkchop Twoje dwa ostatnie wpisy nie zostały zamieszczone, bo wciąż masz nałożoną moderację, gdybyś nie zaczął swojej kariery na forum od awantur i prowokacji, to pewnie miałbyś ją już zdjętą. Ktoś nie zaakceptował Ci posta, bo widocznie było to kolejne oskarżenie wobec vendora, nie poparte dowodami. Nikogo nie bronię, a przedstawiam Ci fakty funkcjonowania forum... I funkcjonowania w społeczeństwie, z czym masz ewidentny problem. |