Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amfetamina - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Amfetamina - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=5106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - porkchop - 23.06.2026

suchy ? Ten o ktory mam wąty byl mokry , jebal ostrą chemią a dodany tam  rozpuchol powodowal godzinne uczuvie wypalania gardla. serio - 2 kreski  to tez dwa lody w  waflu. ttoche pomagalo. Tylko szkoda ze i tak to NIC NIE DZIALALO. ewentualnie instant katar i igolne rozbicie, Per oral ni chuja nie było lepiej mocne mdłości przez pół dnia po 300mg . tylemoze tera jest lepsza. ale mnie jako klienta na zawsze stracili.  juz nie zaufam poprostu .pozdro i chuj juz w te pisamie tutaj , w tym temacie.


RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - doxyou - 23.06.2026

(22.06.2026, 19:33)porkchop napisał(a): Problem to raczej Ty masz skoro wczesniejsze posty masz za wszczynanie awantury.

Co mam?

(22.06.2026, 19:33)porkchop napisał(a): czyli nie moge bez dowodow ocenic zle vendora partnerskiego ?

Nie wiem, poczytaj regulamin, albo zapytaj moderacji.

Napisałeś już 2 posty w tym temacie i usiłowałeś napisać kolejne 2. 
Mam wobec tego pewne wyobrażenie Twoich rozmów z ludźmi

[Obrazek: ad9c4d2935ece35a936cbc5f9a086b43.jpg]

biernackia Partnera musisz poszukać na jakimś gejowskim portalu, ja uczestniczę już w trójkącie z dwoma innymi czarnoskórymi mężczyznami.