![]() |
|
Amfetamina - Opinie o produkcie - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77) +--- Wątek: Amfetamina - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=5106) |
RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - porkchop - 23.06.2026 suchy ? Ten o ktory mam wąty byl mokry , jebal ostrą chemią a dodany tam rozpuchol powodowal godzinne uczuvie wypalania gardla. serio - 2 kreski to tez dwa lody w waflu. ttoche pomagalo. Tylko szkoda ze i tak to NIC NIE DZIALALO. ewentualnie instant katar i igolne rozbicie, Per oral ni chuja nie było lepiej mocne mdłości przez pół dnia po 300mg . tylemoze tera jest lepsza. ale mnie jako klienta na zawsze stracili. juz nie zaufam poprostu .pozdro i chuj juz w te pisamie tutaj , w tym temacie. RE: Amfetamina - Opinie o produkcie - doxyou - 23.06.2026 (22.06.2026, 19:33)porkchop napisał(a): Problem to raczej Ty masz skoro wczesniejsze posty masz za wszczynanie awantury. Co mam? (22.06.2026, 19:33)porkchop napisał(a): czyli nie moge bez dowodow ocenic zle vendora partnerskiego ? Nie wiem, poczytaj regulamin, albo zapytaj moderacji. Napisałeś już 2 posty w tym temacie i usiłowałeś napisać kolejne 2. Mam wobec tego pewne wyobrażenie Twoich rozmów z ludźmi ![]() biernackia Partnera musisz poszukać na jakimś gejowskim portalu, ja uczestniczę już w trójkącie z dwoma innymi czarnoskórymi mężczyznami. |