![]() |
|
4-CMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77) +--- Wątek: 4-CMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=5700) |
RE: 4-CMC - Opinie o produkcie - DrakoMalfoy - 31.01.2026 @"Fidel" a próbowałeś od Pawła 4cmc? Ciekawi mnie które dla Ciebie byłoby lepsze bo dla mnie nie wiem czy te właśnie o którym piszesz nie wypadło trochę lepiej RE: 4-CMC - Opinie o produkcie - moher - 04.03.2026 Witam, czy czwórka klefedronowa ,to dalej takie szkiełko? Proszę o jakieś aktualne zdjęcie jeśli była zmiana softu. RE: 4-CMC - Opinie o produkcie - DrakoMalfoy - 28.04.2026 Ostatnio było coś o kolorze strasznie jasno pomarańczowym odcieniu co wyglądało niby jak biały o straszne specyficznym zapachu lekow? Po rozmowie z V wiem ze juz jest coś innego jeżeli ktoś miał lub ma zdjęcie to poprosiłbym RE: 4-CMC - Opinie o produkcie - biernackia - 27.05.2026 Testowane niedawno, z wyglądu normalne białe kryształy działające jak należy. Ale... strasznie po tym człowiek cuchnie. Dosłownie nie idzie na tym wyjść do ludzi czy sklepu bo jebie tak, że aż wstyd im patrzyć w oczy. Nie wiem co jest z ketonami od tego vendora bo po 4-mmc było to samo. Nigdy nie miałem takiego problemu z tymi sortami, no wiadomo po klefie człek cuchnie chemią ale tutaj to już inna liga. RE: 4-CMC - Opinie o produkcie - DrakoMalfoy - 29.05.2026 Dla mnie 4cmc które miałem z 2 miesiące temu jebalo bardzo dziwnie nawet nie wiem do czego porównać leki? Apteka? Mam nadzieję że wroci jakość z kiedyś.. 3mmc 🥲 RE: 4-CMC - Opinie o produkcie - biernackia - 30.05.2026 (29.05.2026, 18:34)DrakoMalfoy napisał(a): Dla mnie 4cmc które miałem z 2 miesiące temu jebalo bardzo dziwnie nawet nie wiem do czego porównać leki? Apteka? Mam nadzieję że wroci jakość z kiedyś.. 3mmc 🥲 Takie małe pytanko - NEP od tego vendora też tak jebie? Się zastanawiam czy zamawiać ociupinkę na "próbę uczuleniową" bo jeżeli tak to warto chyba już tylko białko od tego Pana zamawiać. Serio walisz po tych ketonach tak, że zachowanie jakiegokolwiek stealthu jest niemożliwe. Jak tak ma być to chyba sobię daruję. RE: 4-CMC - Opinie o produkcie - DrakoMalfoy - 30.05.2026 biernackia NEP, zawsze kiedy zamawiałem to był PETARDA, wygląd i działanie 11/10 - z opinii palaczy tylko było to jakieś parę miesięcy temu RE: 4-CMC - Opinie o produkcie - DarkSonia - 31.05.2026 kurcze pamiętam ostatnie aktualizacje [HL] z fotami, temat wyglądał jak ideał narkotyku do kruszenia
RE: 4-CMC - Opinie o produkcie - DrakoMalfoy - 31.05.2026 Tak ale później się zjebalo pisałem do vendora z ciekawości napisał że po weekendzie wstawi aktualizacje paru produktów więc coś szykuje dla wszystkich chyba fajnego RE: 4-CMC - Opinie o produkcie - DarkSonia - 31.05.2026 a i tak każdy czeka wiadomo na co
|