![]() |
|
Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61) +--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63) +--- Wątek: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 (/showthread.php?tid=6621) |
RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - KiszczaK - 15.06.2026 Osobiście jestem przeciwny temu. Żeby homoseksualiści tak oficjalnie się całowali,kurwa obrzydliwe.Wogole to jest chore i nie do pomyślenia żeby pedaly adoptowaly dzieci. To moje zdanie i nie musi się nikt z nim zgadzać. RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - GlasshanD - 15.06.2026 Generslnie u mjue jest z tym tak że jak dlugo z tym się nie obnoszą tak dlugo mi to wisi i powiewa RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - TYTUS - 15.06.2026 (15.06.2026, 13:51)KiszczaK napisał(a): Osobiście jestem przeciwny temu. Żeby homoseksualiści tak oficjalnie się całowali,kurwa obrzydliwe.Wogole to jest chore i nie do pomyślenia żeby pedaly adoptowaly dzieci. To moje zdanie i nie musi się nikt z nim zgadzać. Ta jes!!!! Za to powinna być kara śmierci. RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - GlasshanD - 17.06.2026 RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - DarkSonia - 17.06.2026 (15.06.2026, 13:51)KiszczaK napisał(a): Osobiście jestem przeciwny temu. Żeby homoseksualiści tak oficjalnie się całowali,kurwa obrzydliwe.Wogole to jest chore i nie do pomyślenia żeby pedaly adoptowaly dzieci. To moje zdanie i nie musi się nikt z nim zgadzać. KiszczaK ale ty mundrze napisałeś... bo jestem tego samego zdania! nawet lajka Ci dałam ja poierdole... yebać pedalstwo! To są zaburzenia, które się powinno leczyć. RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - DrakoMalfoy - 17.06.2026 Nie od dzisiaj wiadomo że to projekt USA bo geje i lesbijki zawsze były ale to to już wykracza poza skalę co oni odpeirdqlaja RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - doxyou - 17.06.2026 Wydaje mi się, że to bardziej efekt indoktrynowania dzieci przez lewicę, niż jakiś projekt USA
RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - DarkSonia - 17.06.2026 https://oko.press/mamy-to-warszawa-uznala-pierwsze-malzenstwo-jednoplciowe-w-polsce-i-zaprasza-inne-pary ...........................................XD RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - kej9 - 18.06.2026 nie przeszkadzajo mi
RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - DrakoMalfoy - 18.06.2026 (17.06.2026, 16:10)doxyou napisał(a): Wydaje mi się, że to bardziej efekt indoktrynowania dzieci przez lewicę, niż jakiś projekt USA To jest projekt który zrodził się w USA żeby zdeprawować Europę zobacz że ideologia lgbt jest już nawet w podstawówkach mieszają dla dzieciaków w głowach 100 płci kurwa a ty jesteś ono czy jego? powiedz później takie dziecko co dorasta po takiej indoktrynacji co ma w głowie nie wie kim jest czy się przebierać za dziewczynę może chłopaka aMoże Kurwa pokemona. Tak samo seksualizacją nieletnich Japierdole pokazywanie narządów albo orgii seksualnych w podstawówce |