Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 (/showthread.php?tid=6621)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - KiszczaK - 15.06.2026

Osobiście jestem przeciwny temu. Żeby homoseksualiści tak oficjalnie się całowali,kurwa obrzydliwe.Wogole to jest chore i nie do pomyślenia żeby pedaly adoptowaly dzieci. To moje zdanie i nie musi się nikt z nim zgadzać.


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - GlasshanD - 15.06.2026

Generslnie u mjue  jest z tym tak że jak dlugo  z tym się nie obnoszą  tak dlugo mi to wisi i  powiewa


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - TYTUS - 15.06.2026

(15.06.2026, 13:51)KiszczaK napisał(a): Osobiście jestem przeciwny temu. Żeby homoseksualiści tak oficjalnie się całowali,kurwa obrzydliwe.Wogole to jest chore i nie do pomyślenia żeby pedaly adoptowaly dzieci. To moje zdanie i nie musi się nikt z nim zgadzać.


Ta jes!!!!

Za to powinna być kara śmierci.


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - GlasshanD - 17.06.2026




RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - DarkSonia - 17.06.2026

(15.06.2026, 13:51)KiszczaK napisał(a): Osobiście jestem przeciwny temu. Żeby homoseksualiści tak oficjalnie się całowali,kurwa obrzydliwe.Wogole to jest chore i nie do pomyślenia żeby pedaly adoptowaly dzieci. To moje zdanie i nie musi się nikt z nim zgadzać.


KiszczaK  ale ty mundrze napisałeś... bo jestem tego samego zdania! nawet lajka Ci dałam ja poierdole...

yebać pedalstwo! To są zaburzenia, które się powinno leczyć.


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - DrakoMalfoy - 17.06.2026

Nie od dzisiaj wiadomo że to projekt USA bo geje i lesbijki zawsze były ale to to już wykracza poza skalę co oni odpeirdqlaja


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - doxyou - 17.06.2026

Wydaje mi się, że to bardziej efekt indoktrynowania dzieci przez lewicę, niż jakiś projekt USA Podobno kultowa


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - DarkSonia - 17.06.2026

https://oko.press/mamy-to-warszawa-uznala-pierwsze-malzenstwo-jednoplciowe-w-polsce-i-zaprasza-inne-pary

...........................................XD


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - kej9 - 18.06.2026

nie przeszkadzajo mi Podobno kultowa


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - DrakoMalfoy - 18.06.2026

(17.06.2026, 16:10)doxyou napisał(a): Wydaje mi się, że to bardziej efekt indoktrynowania dzieci przez lewicę, niż jakiś projekt USA Podobno kultowa


To jest projekt który zrodził się w USA żeby zdeprawować Europę zobacz że ideologia lgbt jest już nawet w podstawówkach mieszają dla dzieciaków w głowach 100 płci kurwa a ty jesteś ono czy jego? Big Grin powiedz później takie dziecko co dorasta po takiej indoktrynacji co ma w głowie nie wie kim jest czy się przebierać za dziewczynę może chłopaka a
Może
Kurwa pokemona. Tak samo seksualizacją nieletnich Japierdole pokazywanie narządów albo orgii seksualnych w podstawówce