Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Ch**ce***um.n* - DrakoMalfoy - 04.04.2026

Pisałem na szybko chemcentr chodziło


RE: Ch**ce***um.n* - Czeslawo - 12.04.2026

Miałem z tym sklepem do czynienia z 3 lata temu, po pewnej akcji, moja Wirtualna noga tam nie postanie. Stop


RE: Ch**ce***um.n* - horsii - 13.04.2026

Czeslawo  co takiego się stało?
Ja się nigdy tam nie stołowałem, ale przeczytałem, slyszałem wystarczająco wiele opowieści o koszmarnej obsludze klienta.


RE: Ch**ce***um.n* - Czeslawo - 13.04.2026

horsii 
Wiesz, parę razy tam zamawiałem kilka lat temu, ale później jakość spadła, a ilość dziwnych rozmowy na mailu wzrosłą.

Nie chcę za dużo publicznie mówić, ale dla mnie Ci goście są spaleni w tym interesie. Bash


RE: Ch**ce***um.n* - wwojtuss - 18.04.2026

nie bez powodu duzo ludzi zamienia pierwszy trzon nazwy na "cwel" gdy mowi o tym sklepie Podobno kultowa


RE: Ch**ce***um.n* - aleksander37 - 19.04.2026

Szkoda czasu na ten sklep ceny z dupy jakość byle co koniec i kropka.


RE: Ch**ce***um.n* - kiertnik82 - 14.06.2026

Zamawiałem stamtąd jak jeszcze nie było tego forum to wtedy mieli dobrą jakość i wałków nie robili, ale później już słyszałem z wielu źródeł, że zaczynało się wszystko psuć. Odkąd pojawiło się to forum to już tam więcej nie zawitałem.


RE: Ch**ce***um.n* - GlasshanD - 15.06.2026

Dawno temu gdy  tam chodziłem upolować  jakieś rybki,a byly całkiem  dobre ale po jakis czasie nagle woda zaczęła mętnieć ,a rybek jak na lekarstwo i jakieś takie chude same ości  także koniec końców tez nie wspominam zbyt dobrze Podobno kultowa


RE: Ch**ce***um.n* - TYTUS - 15.06.2026

GlasshanD 
Ta mętna woda zamieniła sie już w toksyczne szambo XD


RE: Ch**ce***um.n* - KiszczaK - 15.06.2026

Nie znam jego,nie miałem do czynienia 😁