![]() |
|
Ch**ce***um.n* - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23) +--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19) +--- Wątek: Ch**ce***um.n* (/showthread.php?tid=364) |
RE: Ch**ce***um.n* - Blade12 - 15.06.2026 Ten sklep działa ale ceny z kosmosu RE: Ch**ce***um.n* - kiertnik82 - 15.06.2026 Jedynie chyba 3cmc mają w normalnej cenie, a z resztą to mocno odlecieli. RE: Ch**ce***um.n* - doxyou - 15.06.2026 Blade12 Działa działa, tylko że więcej osób nie dostaje paczek niż je dostaje. Poza tym sklep stosuje lekko mówiąc nieuczciwe praktyki biznesowe względem innych vendorów. RE: Ch**ce***um.n* - HariboWPP - 20.06.2026 A czemu teraz tam nie warto robić zakupów? RE: Ch**ce***um.n* - doxyou - 20.06.2026 HariboWPP Po pierwsze dlatego, że zawsze był to selective scam - niektórzy dostawali paczki, niektórzy nie (a negatywne opinie były kasowane) Po drugie - są solidne podstawy by sądzić, że zostali zawinięci i sklep obsługuje teraz CBZC zbierając dane. RE: Ch**ce***um.n* - HariboWPP - 20.06.2026 A to chuj im w dupę jak tak. RE: Ch**ce***um.n* - dolar - 21.06.2026 nie radzę korzystać z usług tak tylko mowie
|