Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO (/showthread.php?tid=261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Konrad Curze - 07.05.2026

Jeszcze można by dodać jakieś antyoksydanty, coś aby pomóc biednej wątrobie, węgiel aktywny i jakiś izotonik bogaty w elektrolity i byłoby ideolo.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - DarkSonia - 08.05.2026

po prostu trzeba się przespać...
nażreć
i napić... wody NIE WÓDY
ew. innych soczków, nektarków, pierdolinkÓFFF z witaminami
i działasz ( dalej )


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - doxyou - 22.05.2026

(06.05.2026, 07:21)Lukas1985 napisał(a): ps masz tutaj co najmniej jeden i to beznadziejny mechanizm manipulacji 😄

Zapewne nie doczekam się na odpowiedź wiec. 

Mówisz o manipulacji a sam ją stosujesz Skengmen
Odpisujesz mi, kiedy nie ma mnie akurat na forum przez dłuższy czas i wiesz, że jak wrócę, to będę miał skrzynkę zajebaną powiadomieniami, których nawet nie przeczytam Podobno kultowa
95% mojej egzystencji na forum opiera się na manipulacji, jeśli musisz na głos o tym wspominać, to znaczy, że gdzieś musiałeś się złapać Podobno kultowa


(06.05.2026, 07:21)Lukas1985 napisał(a): już z jednego tematu uciekłeś jak jechałeś po ludziach którzy jedli sniffem i im jechałeś. Chcesz znów dostać po łapkach.

Cholera, wielki moderator z hypka napisał, że uciekłem z dyskusji... Poczułem się tak:
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQ2ZzyqBEOIx-_WR_ZX3Vi...EdEj07Eg&s]

Nie wiem czy kiedyś interesowałeś się tym jak to działa dziadku, ale mnie często zdarzało się zapomnieć pożegnać się ze swoją dziewczyną przed snem, a co dopiero z Tobą na zakończenie dyskusji.


(06.05.2026, 07:21)Lukas1985 napisał(a): Każdy neuroleptyk blokuje receptory dopaminowe, co się dzieje z dopamina wtedy ? ciężko powiedzieć - zaburzony zostaje metabolizm dopaminy jako taki. Jest to lżejsze niż przy innych neuroleptykach ale też jest.
Dalej. Antagonizm na receptorach muskarynowych, 5ht2a i adrenergicznych. Antagonizm wpływa na pracę receptorów rozrrgulowujac je - w większości wypadków jest to upregulacja i sensytyzacja ale nie zawsze w niektórych wypadkach najpierw receptor jest uwrażliwiany a potem odwrazliwiany (a czasem odwrotnie zależy od substancji, ilości i długości). Im mniej mieszamy w tych receptorach tym szybciej i łatwiej organizm dochodzi do siebie. 
A na koniec dwie (trzy ?)najlepsze części. Kweta to też NRI co akurat po stimach jest nam tak potrzebne jak lysemu grzebień . W wieku wypadkach bardzo negatywnie wpływa na tętno - bywa tak, że ciśnienie spada a pula rośnie. Jak to zbić ? nie wiem. 
I na koniec. Coś o co apeluje od zawsze - zastanówcie się co jest konsekwencją czego. Przy stimach brak snu wynika najczęściej z nadmiaru katecholamin, deficytu GABA i melatoniny. W przypadku neuroleptykow częściowo rozwiązany zostaje jeden problem a nie ma wpływu na GABA i melatonine. Do tego dochodzi skrajne odwodnienie a często i hipoglikemia. Tego ketrel nie rozwiąże. 
Po mefedronie najważniejsze to jeść i pić. Unikać alkoholu, fajek itd. Można wrzucić 0.5gr wit c, magnez,d3k2, pół / ćwierć łyżeczki soli do wody, napar z rumianku / melisy / szyszki chmielu + 0.5mg melatoniny A jak nie jecie 2-3 dni to najlepiej ugotować ryż, kurczaka, wrzucić jakaś sałatkę polać olejem i zjeść. Koleżka z hypka mówi odkąd zaczeli z partnerką jeść to 90proc problemów wynikających z ćpania znikło.

Rozumiem, że opisujesz mechanizm, który jest mi znajomy nie z tego powodu, że 
(06.05.2026, 07:21)Lukas1985 napisał(a): Pokrzyczysz na dzieciaki i Ci lepiej. 

XD


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - HariboWPP - 20.06.2026

A co do mefa, to w jaki sposób po ciągu na nim zasypiacie? Ja mam z tym problem i za chuj nie wiem w jaki sposób sobie pomóc w tym, aby po ostatniej dorzutce pójść spać?


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - doxyou - 20.06.2026

HariboWPP 
Jeżeli w grę nie wchodzi żadne wspomaganie się chemią, to zostaje Ci po prostu czekać.
Substancja po jakimś czasie schodzi i naturalnie pozwala Ci zasnąć.
U mnie przy początkach ćpania świetnie działała melatonina 5mg podjęzykowo + olejek CBD ile wlezie.

Jeśli reflektujesz na chemię... Benzo - wiadomo. Złoty środek. Zdejmie absolutnie wszystkie negatywne efekty i pozwoli zasnąć. 
Opcja najbardziej psująca psychicznie, ale najbezpieczniejsza fizycznie.

Druga opcja - lekki neuroleptyk typu Ketrel (kwetiapina), ale tutaj konieczne jest odczekanie, aż przestanie Ci szaleć tętno i ciśnienie, bo możesz sobie zrobić kuku przez wydłużenie odstępu QT.

Najlepsza opcja (ale trzeba się naczekać) Pregabalina - Działa nawet lepiej od benzo, wycisza, rozluźnia, działa przeciwlękowo i usypia. Niestety wkręca się 2-2,5h.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - smakosz - 20.06.2026

browar, jakiś buszek i śpie jak dziecko. Ewentualnie browar, buszek i jakieś benzo Big Grin


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - HariboWPP - 20.06.2026

No właśnie nie chcę się pierdolić z benzo, bo to jest droga do nikąd. Zobaczę co z tą melatoniną będzie, bo i tak miałem z nią się zapoznać, ale zapomniałem w natłoku spraw, że miałem to zrobić. Bynajmniej doxyou dzięki za odpowiedź.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - inked_kawadrat - 21.06.2026

Takie pytanie czysto teoretyczne, można 4mmc podsypać lekko nepem żeby „dodac” trochę speeda do fazy?
Lekko mam namyśli żeby nie zrobić sobie kuku i nie spierdolic fazy
Jeśli tak to od samego początku czy po kilku dorzutach 4mmc kiedy już działanie jest płytsze?


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - doxyou - 21.06.2026

inked_kawadrat 
Na takiej mieszance były właśnie chujowe "fake coco"
Z farmakologicznego punktu widzenia to jest chujowy pomysł.
NEP to Ri, a 4mmc to releaser, nie będę się rozwijał, ale nie jest to najlepszy pomysł.
Poza tym NEP poza dopaminą oferuje Ci sporą dawkę noradrenaliny w efekcie czego możesz leżeć i 3 godziny palcem sprawdzać sobie puls.

Skoro brakuje Ci speeda w 4mmc, to możesz spróbować 3cmc gdzie dominuje właśnie dopamina i jest znacznie bardziej, jak to mówisz "speedowe".


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - inked_kawadrat - 21.06.2026

Dzięki za odpowiedź, odpuszczam temat 
Po ostatnim 3cmc jestem trochę zawiedziony stąd to pytanie
Chyba dam szansę jeszcze raz i przetestuję nowy batch 3cmc
Będzie spoko jeśli pierwszy dzień wjedzie 4mmc a na drugi dzień 3cmc? A może najlepiej zrobić to w dłuższych odstępach np tydzień czy dwa. Nie robiłem mixow ketonów, jedynie klasyczne dragi dlatego wolę podpytać żeby się nie zajebac na amen Podobno kultowa
Jem, pije podczas tripów i śpię, zawsze rano jest start lotu i lądowanie wieczorem żeby zasnąć max 23-24