![]() |
|
4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25) +--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26) +--- Wątek: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO (/showthread.php?tid=261) |
RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - doxyou - 21.06.2026 inked_kawadrat Dłuższa przerwa koniecznie. Magia 3CMC wynika z tego, że mocno releasuje dopaminę, ale przy okazji wygładza ją lekką releasacją serotoniny. Dzięki temu nie masz paranoi, trzęsiawek i uczucia przestymulowania. Jest po prostu przyjemniej. Jeśli zażyjesz 4mmc kilka dni przed planowanym zażywaniem 3cmc to wypompujesz się z rzeczonej serotoniny i trójka znowu nie zrobi na Tobie wrażenia. RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - DarkSonia - 21.06.2026 inked_kawadrat nowy sort od Pablita jest wybityny... ja, która w sumie niekoniecznie polecam chlory - to ten ze spokojem mogę polecić. Bardzo udana synteza
|