Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO (/showthread.php?tid=261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - doxyou - 21.06.2026

inked_kawadrat 
Dłuższa przerwa koniecznie.
Magia 3CMC wynika z tego, że mocno releasuje dopaminę, ale przy okazji wygładza ją lekką releasacją serotoniny. Dzięki temu nie masz paranoi, trzęsiawek i uczucia przestymulowania. Jest po prostu przyjemniej.

Jeśli zażyjesz 4mmc kilka dni przed planowanym zażywaniem 3cmc to wypompujesz się z rzeczonej serotoniny i trójka znowu nie zrobi na Tobie wrażenia.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - DarkSonia - 21.06.2026

inked_kawadrat 
nowy sort od Pablita jest wybityny... 
ja, która w sumie niekoniecznie polecam chlory - to ten ze spokojem mogę polecić.
Bardzo udana synteza  Heart