![]() |
|
Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9) +--- Wątek: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? (/showthread.php?tid=1023) |
RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - TYTUS - 25.02.2026 Jak zaczną u nas wrzucać do zabawek fenta, to osobiście zacznę sabotować działania takiego vendośmiecia. RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Konwalia2568 - 06.06.2026 Nigdy nie spróbuje fentanylu. RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - GlasshanD - 06.06.2026 Nie ważne ile czasu upłynie we wszechświecie nigdy nawet nie pomyśle o tym ze to jakaś opcja ,a co dopiero by spróbować całego tego diabelskiego fenta & opio
RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - doxyou - 07.06.2026 Opioid jak każdy inny. Dostawałem fentanyl kilka razy w szpitalu i raz w karetce. Odczucia identyczne co przy oksy/morfinie. To, że coś jest ekstremalnie aktywne na migrogram, nie znaczy że jest ekstremalnie niebezpieczne. RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - daniel776 - 08.06.2026 Dokładnie,miałe styczność dwukrotnie(również w szpitalu) i mam porównanie do innych opiatów.Przez opio plagę i dosypywanie tego gdzie popadnie do ulicznego towaru i podróbki oxów etc panuje takie przekonanie. Co do siebie,eutylon
RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - doxyou - 08.06.2026 Opiaty to natura np. Morfina albo kodeina, fentanyl to opioid. RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Konwalia2568 - 08.06.2026 (07.06.2026, 01:15)doxyou napisał(a): Opioid jak każdy inny. Przez wzgląd na tak niskie dawkowanie, szansa na pomyłkę jest jednak większa niż w przypadku innych substancji. Nawet jeśli nie o jakąś dużą wartość, to dla mnie to i tak bez sensu ryzykować, skoro nawet nie lubię opioidów. RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Blade12 - 08.06.2026 Fentanylu i helupy RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - kiertnik82 - 08.06.2026 Heroiny, fentanylu oraz wszelkich substacji podawanych dożylnie - jakoś mnie odrzuca na samą myśl o takiej drodze podania. |