Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? (/showthread.php?tid=1023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - TYTUS - 25.02.2026

Jak zaczną u nas wrzucać do zabawek fenta, to osobiście zacznę sabotować działania takiego vendośmiecia.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Konwalia2568 - 06.06.2026

Nigdy nie spróbuje fentanylu.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - GlasshanD - 06.06.2026

Nie ważne ile czasu upłynie we wszechświecie nigdy nawet nie pomyśle o tym ze to jakaś opcja ,a co dopiero by spróbować całego tego diabelskiego fenta & opio Podobno kultowa


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - doxyou - 07.06.2026

Opioid jak każdy inny.
Dostawałem fentanyl kilka razy w szpitalu i raz w karetce. Odczucia identyczne co przy oksy/morfinie.
To, że coś jest ekstremalnie aktywne na migrogram, nie znaczy że jest ekstremalnie niebezpieczne.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - daniel776 - 08.06.2026

Dokładnie,miałe styczność dwukrotnie(również w szpitalu) i mam porównanie do innych opiatów.Przez opio plagę i dosypywanie tego gdzie popadnie do ulicznego towaru i podróbki oxów etc panuje takie przekonanie.
Co do siebie,eutylonSmile


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - doxyou - 08.06.2026

Opiaty to natura np. Morfina albo kodeina, fentanyl to opioid.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Konwalia2568 - 08.06.2026

(07.06.2026, 01:15)doxyou napisał(a): Opioid jak każdy inny.
Dostawałem fentanyl kilka razy w szpitalu i raz w karetce. Odczucia identyczne co przy oksy/morfinie.
To, że coś jest ekstremalnie aktywne na migrogram, nie znaczy że jest ekstremalnie niebezpieczne.

Przez wzgląd na tak niskie dawkowanie, szansa na pomyłkę jest jednak większa niż w przypadku innych substancji. Nawet jeśli nie o jakąś dużą wartość, to dla mnie to i tak bez sensu ryzykować, skoro nawet nie lubię opioidów.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Blade12 - 08.06.2026

Fentanylu i helupy


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - kiertnik82 - 08.06.2026

Heroiny, fentanylu oraz wszelkich substacji podawanych dożylnie - jakoś mnie odrzuca na samą myśl o takiej drodze podania.