Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co na pierwszy raz ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Dysocjanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Co na pierwszy raz ? (/showthread.php?tid=1406)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Co na pierwszy raz ? - daniel776 - 06.06.2026

Idea słuszna,choć ktoś posiadający konto na forum prawdopodobnie już i tak eksperymentuje Rolleyes


RE: Co na pierwszy raz ? - GlasshanD - 06.06.2026

Tez nie polecam bo skosztowanie  porywa w podróż w jedną stronę  po  wielowymiarowych utopijnych zapętlonyvh  labiryntach  ale jeśli już to poleciłbym jakieś cmc z posypką pvp  Podobno kultowa :]\ _____


RE: Co na pierwszy raz ? - daniel776 - 06.06.2026

Szatanie jeden Podobno kultowa