![]() |
|
Co na pierwszy raz ? - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25) +--- Dział: Dysocjanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=52) +--- Wątek: Co na pierwszy raz ? (/showthread.php?tid=1406) |
RE: Co na pierwszy raz ? - daniel776 - 06.06.2026 Idea słuszna,choć ktoś posiadający konto na forum prawdopodobnie już i tak eksperymentuje
RE: Co na pierwszy raz ? - GlasshanD - 06.06.2026 Tez nie polecam bo skosztowanie porywa w podróż w jedną stronę po wielowymiarowych utopijnych zapętlonyvh labiryntach ale jeśli już to poleciłbym jakieś cmc z posypką pvp :]\ _____
RE: Co na pierwszy raz ? - daniel776 - 06.06.2026 Szatanie jeden
|