![]() |
|
Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61) +--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63) +--- Wątek: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 (/showthread.php?tid=6621) |
RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - HariboWPP - 20.06.2026 Indoktrynacja to jedno. Moim zdaniem jest to też jeden z czynników, który ma za zadanie spolaryzowane mas wiadomo w jakim celu. Przecież w Starożytnej Grecji homoseksualizm był normalnością i nikt z tego tytułu nie miał watów, ale z ruchem pseudo chrześcijańskim się to zmieniło. Człowiek jest człowiekiem dopóki nie robi krzywdy drugiemu człowiekowi albo zwierzęciu, planecie. RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - doxyou - 21.06.2026 (20.06.2026, 23:06)HariboWPP napisał(a): Przecież w Starożytnej Grecji homoseksualizm był normalnością i nikt z tego tytułu nie miał watów Ależ u nas w Polsce również (prawie) nikt (oprócz prymitywów) nie ma wątów. Oni te parady robią sami dla siebie, żeby zaistnieć i na siłę pokazać się światu. Nie ma to większego celu. Ja będąc heteroseksualny nie zapierdalam po mieście z transparentem o treści "lubię cipki". RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - HariboWPP - 21.06.2026 doxyou zależy co jest dla Ciebie mianem prymitywów. Bo jeżeli chodzi o takie proste szacowanie, to można spojrzeć przez pryzmat wyborów parlamentarnych i na przykład fenomen ruchu gaśnicowego. Oczywiście nie popieram żadnej skrajności, ale patrząc trochę szerzej na problem banerów i postulatów, które zawierają można postawić pytania: Czemu w ten sposób dana jednostka działa? Czy nie ma innego wyboru niż takie dosadne wyrażenie swojej opinii? Czemu ma to działanie służyć? RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - doxyou - 21.06.2026 Prymitywami są dla mnie osoby głoszące hasła "jebać pedałów" i pytające Cię pod klatką czy masz jakiś problem. Reszty nie będę komentował. RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - HariboWPP - 21.06.2026 Ciekawe co te prymitywy zrobią gdy okaże się, że ich potomkowie/dzieci są homo albo bi seksualne. |