Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 (/showthread.php?tid=6621)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - HariboWPP - 20.06.2026

Indoktrynacja to jedno. Moim zdaniem jest to też jeden z czynników, który ma za zadanie spolaryzowane mas wiadomo w jakim celu. Przecież w Starożytnej Grecji homoseksualizm był normalnością i nikt z tego tytułu nie miał watów, ale z ruchem pseudo chrześcijańskim się to zmieniło. Człowiek jest człowiekiem dopóki nie robi krzywdy drugiemu człowiekowi albo zwierzęciu, planecie.


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - doxyou - 21.06.2026

(20.06.2026, 23:06)HariboWPP napisał(a): Przecież w Starożytnej Grecji homoseksualizm był normalnością i nikt z tego tytułu nie miał watów


Ależ u nas w Polsce również (prawie) nikt (oprócz prymitywów) nie ma wątów.

Oni te parady robią sami dla siebie, żeby zaistnieć i na siłę pokazać się światu. Nie ma to większego celu.

Ja będąc heteroseksualny nie zapierdalam po mieście z transparentem o treści "lubię cipki".


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - HariboWPP - 21.06.2026

doxyou zależy co jest dla Ciebie mianem prymitywów. Bo jeżeli chodzi o takie proste szacowanie, to można spojrzeć przez pryzmat wyborów parlamentarnych i na przykład fenomen ruchu gaśnicowego. Oczywiście nie popieram żadnej skrajności, ale patrząc trochę szerzej na problem banerów i postulatów, które zawierają można postawić pytania: Czemu w ten sposób dana jednostka działa?  Czy nie ma innego wyboru niż takie dosadne wyrażenie swojej opinii? Czemu ma to działanie służyć?


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - doxyou - 21.06.2026

Prymitywami są dla mnie osoby głoszące hasła "jebać pedałów" i pytające Cię pod klatką czy masz jakiś problem.
Reszty nie będę komentował.


RE: Jakie jest Twoje podejście do osób LGBT? 05/04/2026 - HariboWPP - 21.06.2026

Ciekawe co te prymitywy zrobią gdy okaże się, że ich potomkowie/dzieci są homo albo bi seksualne.