Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mixy substancji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Mixy substancji (/showthread.php?tid=466)



RE: Mixy substancji - Rweqerew333 - 02.04.2026

Ziolo pasuje do wszystkiego Faja

Ja np. zawsze lubie pic energola do blanta, wiec miksy ze stymulantami tez sa dla mnie git Podobno kultowa


RE: Mixy substancji - sagitta - 03.04.2026

Ja zawsze lubiłam zapalić po stimach, w moim przypadku podbijało to działanie


RE: Mixy substancji - doxyou - 03.04.2026

Podbija działanie stimów? Podobno kultowa

Ja po trawie muszę przyjebać na odmułe, a jej trawa podbija działanie Skengmen


RE: Mixy substancji - sagitta - 03.04.2026

Jak na peaku paliłam to podbijała, w sensie było mocniej


RE: Mixy substancji - daniel776 - 03.04.2026

z amfetaminą brało mnie po mocnej sativce takie odklejenie,głosy w głowie Podobno kultowaale z spokojem


RE: Mixy substancji - wwojtuss - 04.04.2026

ziolo w mixach jest potezne i ogromnie wplywa na profil dzialania wiekszosci substancji, mixowanie z duzymi ilosciami stymulantow to proszenie sie o porycie, tym bardziej osoby z historia schorzen psychicznych w rodzinie sa narazone na wielkie nieprzyjemnosci, z empatogenami jeszcze jeszcze, ale tez rozsadnie i bardziej sklanialbym sie ku zjaraniu lufy a nie calego jointa z 1g.


RE: Mixy substancji - daniel776 - 05.06.2026

No przy takiej emce lufa mi wystarcza,więcej to poprostu ostre spizganie z rozlaniem,wcale nie tak przyjemne jak mogłoby się wydawać.No i te "haluny" Podobno kultowa


RE: Mixy substancji - Epsiakos - 05.06.2026

Ja bym z paleniem nie mieszał jeżeli ogólnie potraficie mieć odklejki po stimach, bo wtedy się nasila dwukrotnie albo co gorsza - weźmie was na wymiotowanie a to już moi mili marnowanie towaru


RE: Mixy substancji - doxyou - 08.06.2026

Jeżeli są przyjmowane jedną z dwóch jedynych słusznych dróg, mianowicie przez nos, albo płuca, to od zwykłego rzyganka towar się nie zmarnuje Podobno kultowa

Ja na przykład rzygam jak srogo przeholuję z dawką i po bełcie przechodzą mi wszystkie negatywne objawy