![]() |
|
Propozycje na konkursy - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3) +--- Dział: Konkursy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=6) +--- Wątek: Propozycje na konkursy (/showthread.php?tid=78) |
RE: Propozycje na konkursy - Konwalia2568 - 20.06.2026 Cs byłby najlepszy ze względu na chyba najmniej kontrolowany voice chat wśród gier (alternatywnie można pisać na czacie). Ktoś bardziej zaawansowany mógłby postawić serwer z mechanikami 1 z 10, chociaż na pewno są dostępne mapy z warsztatu w podobnym motywie. Można zadać wiele quizowych pytań dotyczących znajomości substancji, ja tu widzę mega potencjał . Pytanie typu "*crack*crack* jest dźwiękiem kojarzonym z jaką substancją?" "Kiedy zbanowano sklepy z dopalaczami w Polsce". Tylko niech ktoś ułoży faktycznie sensowne pytania i odpowiedzi z uwzględnieniem na możliwe alternatywne opcje. Csa można pobrać za darmo na nowym koncie steam tak dla minimum prywatności. Tutaj osoby z faktycznie trochę większą wiedzą mogłyby się wykazać przy trudniejszych pytaniach o profil działania konkretnej substancji itp. RE: Propozycje na konkursy - doxyou - 20.06.2026 Widzę tu kilka problemów. Mianowicie komu chciałoby się to organizować. A jeżeli już komuś by się chciało, to jak to już w naszej polskiej mentalności bywa "nie zna nic". Poza tym nie każdy posiada PC, który obsłuży taką grę przynajmniej w 60 klatkach. Ale pomysł jest supcio. Ja popieram. RE: Propozycje na konkursy - DannyDeVito - 21.06.2026 Kurcze napisalem ladnt post i mi zawisilo whonixa. Poprzedni post do usuniecia. @Moderacja prosna o wczyszczenie. Nie ma problemu zebt serwerowo pograc, nie musza byc to przeciez nowosci. Bez problemu postawic moge serwery dedykowane do: Unreal Tournament Unreal Turnament 2004 Quake 3 Mozna podpiac mutatory np instagib z freezem. W skrocie tylko rail i snajpa+ trafiony moze zostac rozmorozont przez czlonka druzynt. Taki element urozmaicajcy odrobine taktycznie instagiba. Titanfall 2 mozna grac na ich serwrach. I mam dwie opcje dla osob nie lubujacych sie za bardzo w fpsach. Dont Starve Toegether - zajebisty surwiwial i siciowo sie gra jeszcze lepiej, jest mega beka. Standardowo do 8 osob z modem z warsztatu steam ale mozna postawic dedykowany serwer w zalezonoscio mocy od 20 do 64 graczy. I trzecia opcja to nowoc https://store.steampowered.com/app/4704690/MECCHA_CHAMELEON/ Hide and Seek za 30cbln sprzedal sie w 5mln kopiach .
|