Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
GR8CHEMS.IS - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: GR8CHEMS.IS (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Wątek: GR8CHEMS.IS - Temat główny (/showthread.php?tid=4024)



RE: GR8CHEMS.IS - Temat główny - Piotrek8924 - 20.06.2026

Obecną trójka trzyma poziom, myślę że to ten sam sort co wcześniej. Bardzo dobrze się bawię.
Wygląd produktu 
[Obrazek: IMG20260620103838.jpg]
Ocena 9/10
[Obrazek: IMG20260620121428.jpg]


RE: GR8CHEMS.IS - Temat główny - kwejpex - 20.06.2026

ladnie wyglada, tez sie skusilem, ale akurat na co innego,  zobaczymy co to bedzie, dam znac


RE: GR8CHEMS.IS - Temat główny - Piotrek8924 - 20.06.2026

Trójka wchodzi mocno na oczy.


RE: GR8CHEMS.IS - Temat główny - doxyou - 20.06.2026

Wiem, że ocenianie ketonów po wyglądzie to skrajna głupota, ale...
Zawsze, kurwa zawsze te nieprzezroczyste a mleczne trójki były znacznie bardziej serotoninowe i trzymały dłużej. 
Zawsze sądziłem, że ten kolor to po prostu metyloamina, która naciągnęła wilgoci, ale na rzeczy musi być coś innego, co będę próbował rozszyfrować swoim skąpym móżdżkiem.

Dajcie konkretniej znać jak działa.


RE: GR8CHEMS.IS - Temat główny - kwejpex - 22.06.2026

Ok juz wam zdaje relacje zamowilem 50g jarania, po dokonaniu platnosci wszystko elegancko w poniedzialek wysylam. OK to bylo skladane w **weekend**, dzisiaj (niedziela) do mnie pisze, ze musze oplacic paczke zabezpieczajaca , bo zamawiam u niego pierwszy raz. Ale przez pierwszym zamowieniem, nie bylo tylko ok no problem bro, ok ok . Haha pisze , ze to scam. No co k... go polecaja

i ku.... jebane dalej brnie i mysli ze mnie pierdolnie na drugie razy tyle, ten piotrek podstawiony typ uwazajcie

MNIE JEBNAL NA 1500ZL, OPLATA ZA PACZKE + OPLATA ZA PACZKE + OPLATA ZA UBECPIECZNIE PACZKI. CZYLI MATERIAL KOSZTUJE 100e A PLACISZ 300 E, I PISZE ZE ZWROCI HAJS JAK REZYGNIJESZ Z ZAMOWIENIA DO 4-5 TYGODNI, A JAK CHCESZ KONTYNOWAC ZAMOWNIENIE , ZAPLAC UBEZPIECZNIE TYLE SAMO CO KOSZTUJE PACZKA. ADMIN USUN TO COS KURWAAA


RE: GR8CHEMS.IS - Temat główny - Piotrek8924 - 22.06.2026

kwejpex 
Nie jestem podstawiony.
Jestem normalnym użytkownikiem, korzystającym ze sprawdzonego sklepu.


RE: GR8CHEMS.IS - Temat główny - Terrorym - 22.06.2026

Witam.Pytanie u Tonego wszystko lata? bo 2 miesiące u niego mnie nie było ,a zapasy się kończą.😬