![]() |
|
MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77) +--- Wątek: MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4912) |
RE: MDMA - Opinie o produkcie - DrakoMalfoy - 19.06.2026 Powiem ci tak jeżeli jest ten sam co 2 miesiące temu to tak dobrego mdma dawno nie próbowałem jak dla typiary dałem zajebac w nos co prawie nie ma sensu to miała lot życia ja podobnie
RE: MDMA - Opinie o produkcie - High-LifeMarket - 19.06.2026 Tutaj bez zmian |