Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4912)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: MDMA - Opinie o produkcie - DrakoMalfoy - 19.06.2026

Powiem ci tak jeżeli jest ten sam co 2 miesiące temu to tak dobrego mdma dawno nie próbowałem jak dla typiary dałem zajebac w nos co prawie nie ma sensu to miała lot życia ja podobnie Smile


RE: MDMA - Opinie o produkcie - High-LifeMarket - 19.06.2026

Tutaj bez zmian