Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kokaina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Kokaina (/showthread.php?tid=6447)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kokaina - DarkSonia - 10.06.2026

Ja pamiętam jak "mefedrony" latały znieczulające... już pomijając te znieeczulenia - moc miały nieziemską, zupełnie inny wymiar sortu i jakości
Co do samego koksu, no polska no nie słynie z clearnetowych sprzedaży ton tego specyfiku, tutaj antek no i ketony to podstawa - taka mentalnośc ludzi, co nie znaczy, że przy odp. dojściach dobrego koksu się wyrwać nie da bo - da sie... ale to polecam wyprawę do Stolicy, ew. do Trójmiasta  Angel


RE: Kokaina - kiertnik82 - 10.06.2026

Przy dobrych dojściach wszystko da się ogarnąć, ale druga sprawa czy ten koks jest warty swojej ceny? Średnio jest to 300-400zł za gram. W tej cenie można moim zdaniem wyrwać dużo lepsze specyfiki. Ludzie często myślą, że gdy jest taka cena to koks jest czymś lepszym, elitarnym (może i jest elitarnym, ale tylko ze względu na swoją cenę - nie każdego stać), a tak naprawdę jego cena wynika głównie z tego skąd jest importowany.


RE: Kokaina - daniel776 - 10.06.2026

Dla mnie mimo wszystko gra warta świeczki,koks jest jedyny w swoim rodzaju i to działanie ma pewien urok.Czasem podczas jakiejś okazji(jak kawalerski) koks sprawdzi się dużo lepiej od innych proszków,choć podkreślam że jest to moja subiektywna opiniaSmile


RE: Kokaina - kiertnik82 - 10.06.2026

Zgadzam się, że na wiele okazji gdzie chcemy wyglądać normalnie to sprawdzi się lepiej od np. ketonów, które mają w wielu przypadkach bardziej agresywne działanie i chęć na dorzutkę jest częstsza. Koks jak schodzi to też chcę się poprawić, bo wiadomo dopaminka, ale według mnie nie ma takiego gonienia za fazą.


RE: Kokaina - kurvvisko - 11.06.2026

kiertnik82 ja właśnie byłem tym typem człowieka, który sądził że to musi być jakieś cudo, skoro tyle kosztuje. Ale po tym jak spróbowałem to wolę jednak mef i upodlić się za mniejszą cenę.


RE: Kokaina - smakosz - 11.06.2026

koks napewno nie nadaje się dla osób z przetyranym łbem i dla wielbicieli mocnego pierdolnięcia po stimach typu alfa czy hex


RE: Kokaina - doxyou - 11.06.2026

smakosz 
Pewnie zaliczam się do ścisłej topki pod względem przetyrania ketonami, a koks to prawie najlepsze co brałem, ustępuje miejsca tylko metamfetaminie.


RE: Kokaina - DarkSonia - 11.06.2026

smakosz po czym wnosisz że się nie nadaje  Big Grin
wiadomo, że nie poczują tego co na tych silnych stimach... koks to inna liga i o-dziwo przebija się przez neurony styrańców, którzy w trzeźwe dni sobie na tym właśnie jadą... i chodzą ogarnięci haha  Big Grin normalnie lek dla przetyranych narkomanóF


RE: Kokaina - smakosz - 11.06.2026

doxyou widocznie ja miałem zbyt duże oczekiwania względem tej substancji, no i ja lubie mocne i agresywne wejście po przyjebaniu danej substancji a koks tego nie ma. DarkSonia wnosze po tym, że kilka razy próbowałem ze znajomymi ( dobry sorty z forum cebulka od zaufanych v ) i jakoś nie przekonałem się do tego specyfiku, wole coś mocniejszego i tańszego Big Grin znajomi też nie byli zachwyceni biorąc pod uwage cene za 1 g


RE: Kokaina - DarkSonia - 11.06.2026

widzisz... ja np koks traktuję jako "ogarniacz" a nie substancja którą mogę się najebać, sama osobiście wole to co daje mi mefedron
ale jakbym miała się na szybko ogarnąć po nieprzespanej nocy na mefie... to kreska koksu... i działam normalnie
w tej kwestii moim zdaniem jest ciekawą alternatywą dla amfetaminy... ale cenowo to o ja pierdole przepaść. Stąd jest tak NIEpopularna... w końcu trzeba to sprowadzić, a amfe sobie ogarnie jeden z drugim w garażu.