Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kokaina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Kokaina (/showthread.php?tid=6447)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kokaina - daniel776 - 12.06.2026

Dla mnie nie ma w tym ogarniacza bo "god mode" bierze górę,najbardziej cierpi portfel u mnie po koksie i to już po zakupie koksu Podobno kultowa


RE: Kokaina - DarkSonia - 12.06.2026

Ja to tak ogólnikiem napisałam, że możesz być nie wiem jak zjebany daniel776  i po jakim ciągu na ketonach ( mefach, alfach czymkolwiek ) a koks i tak Cię obudzi.