![]() |
|
Kokaina - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25) +--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27) +--- Wątek: Kokaina (/showthread.php?tid=6447) |
RE: Kokaina - daniel776 - 12.06.2026 Dla mnie nie ma w tym ogarniacza bo "god mode" bierze górę,najbardziej cierpi portfel u mnie po koksie i to już po zakupie koksu
RE: Kokaina - DarkSonia - 12.06.2026 Ja to tak ogólnikiem napisałam, że możesz być nie wiem jak zjebany daniel776 i po jakim ciągu na ketonach ( mefach, alfach czymkolwiek ) a koks i tak Cię obudzi. |