Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
kolekcja fors - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: kolekcja fors (/showthread.php?tid=6014)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: kolekcja fors - Forsik1910 - 21.01.2026

bedzie towar bedziemy rysowac,mape polski next time zrobimy Podobno kultowa tu mi sie lapy juz troche trzesly Podobno kultowa niemoglo jeszcze do tego zabraknac oczywiscie browara(ow) no bo troche wstyd feta bez piwa =.

POZDRO DOPAL JEBAC INNNE PIERDOLONE PODRÓBKI



[Obrazek: IMG-20260121-120054569.jpg]
hujowa jakosc ale huj z nią.


RE: kolekcja fors - Rweqerew333 - 21.01.2026

Wszystko spoko tylko nie wal z banknotu bo będzie bida Podobno kultowa

Pozdro


RE: kolekcja fors - Forsik1910 - 21.01.2026

caly czas jest bida  dlatego wale 50zl,po gruba kase do hulera do najcika do koksiarza Podobno kultowa


RE: kolekcja fors - Rweqerew333 - 21.01.2026

Ale zdajesz sobie sprawę, że to przypał przez to ile syfu można złapać przez wciąganie prochu przez banknot? Nie lepiej wziąć zwykły papier i nie martwić się o choroby?


RE: kolekcja fors - Forsik1910 - 21.01.2026

wczoraj wyplacany z bankomatu byl sztywny i piekny troche sie zgniotł z wiadomych wzgledów ale jestem z niego zadowolony 8/10 mu dam na zachęte,nikt go niemial w lapach i jak nie skoncze torby to nikt go mial nie bedzie Podobno kultowa 

tez mialem zeszyt jakbyly w nim jeszcze kartki Podobno kultowa jeszcze od eurobissnesu mialem ale jak skonczyly sie ''banknoty'' to na huj mi to. LifeisBrutal


RE: kolekcja fors - Jebac_dupka x2 - 31.05.2026

[Obrazek: IMG-20260531-171038357.jpg]
z pozdrowieniami od forsa i lefka Podobno kultowa


RE: kolekcja fors - smakosz - 31.05.2026

widzę grubo lecisz z benzosami  Cool   ogarnij syf na stole Big Grin 



RE: kolekcja fors - doxyou - 31.05.2026

Jak chłopu wypięło kory po 2mg alpry z fetą, to grubo raczej na benzo nie poleci, bo jeszcze karawaną wyjedzie Podobno kultowa


RE: kolekcja fors - smakosz - 31.05.2026

hahahaha wypięło kory? Big Grin a co mu się mogło stać przy takiej ilości alpry z fetą, bo ciężko coś sensownego wykminić? Big Grin


RE: kolekcja fors - doxyou - 01.06.2026

Nie wiem co konkretnie mu się stało, jakimś cudem pokarał się takim miksem i miał do mnie pretensje Podobno kultowa