Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-FDCK - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Dysocjanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: 2-FDCK (/showthread.php?tid=806)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: KOLEKCJA S-N - KretoL - 01.03.2026

A zna ktoś moze dzialanie 2fcdk.? Chce zarzucić na weekendzie mam sampelka.


RE: 2-FDCK - daniel776 - 13.04.2026

Poważnie? Masz 8 stron tematu...


RE: 2-FDCK - GlasshanD - 05.06.2026

Poszukując dzisisj czegoś w garażu w jednym z kartonów wpadłem na ten  wynalazek który przeleżał zapomniany nie wiem jak długo ale to od ducha dostałem kiedyś na testa,a że jest to mocno zakurzony temat ,zastanawiam sie czy aby nie dać  dzisiaj temu szanse na blizszs poznanie także myślę bezpievxo8e będzie przyjąć 50mg bo tolerka zerowa ,a i to dla mjue nowość 


[Obrazek: 20260604-201046.jpg]


[Obrazek: 20260605-132644.jpg]