Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=5473)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie - qwerty - 10.05.2026

też jestem ciekaw


RE: LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie - belus - 16.05.2026

Zdam relacje jest dobrze trzyma moc nie zmiennie smialo polecam


RE: LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie - Zbigniew123 - 18.06.2026

Siema
Brał ktoś ostatnio te kwasy?
Tak samo dobre jak wczesniej?


RE: LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie - y0kosama - 18.06.2026

Tak. Ja brałem w zeszłym weekend. 220ug może to nie jest, może trochę zwietrzało mi to. Ale złego słowa nie mogę powiedzieć. Wieczorna wyprawa z psem sprawiła mi tyle radości. Banan na mordzie non stop, "pływające" otoczenie. Jak wróciłem do domu, to moja kobieta oglądała pamiętniki wampirów, to usiadłem sobie z nią, twarze aktorów były takie śmieszne, że non stop się chichralem. Polecam. 
Na pewno zamówię znowu za jakiś czas. 

Pozdro!

Edit: zapomniałem dodać, że bardzo długo się ładuje i nie wrzucajcie drugiego po godzinie od pierwszego. Peak dopiero miałem po 3-4 godzinie od wzięcia.

[Obrazek: killexif-Messenger-creation-6D0F8310-D98...6D0FDE.jpg]
[Obrazek: killexif-Messenger-creation-6D0F8310-D98...6D0FDE.jpg]