![]() |
|
LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: High-Life.market (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=77) +--- Wątek: LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=5473) |
RE: LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie - qwerty - 10.05.2026 też jestem ciekaw RE: LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie - belus - 16.05.2026 Zdam relacje jest dobrze trzyma moc nie zmiennie smialo polecam RE: LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie - Zbigniew123 - 18.06.2026 Siema Brał ktoś ostatnio te kwasy? Tak samo dobre jak wczesniej? RE: LSD (Alicja w Krainie Czarów) - Opinie o produkcie - y0kosama - 18.06.2026 Tak. Ja brałem w zeszłym weekend. 220ug może to nie jest, może trochę zwietrzało mi to. Ale złego słowa nie mogę powiedzieć. Wieczorna wyprawa z psem sprawiła mi tyle radości. Banan na mordzie non stop, "pływające" otoczenie. Jak wróciłem do domu, to moja kobieta oglądała pamiętniki wampirów, to usiadłem sobie z nią, twarze aktorów były takie śmieszne, że non stop się chichralem. Polecam. Na pewno zamówię znowu za jakiś czas. Pozdro! Edit: zapomniałem dodać, że bardzo długo się ładuje i nie wrzucajcie drugiego po godzinie od pierwszego. Peak dopiero miałem po 3-4 godzinie od wzięcia. ![]()
|