Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
kolekcja fors - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: kolekcja fors (/showthread.php?tid=6014)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: kolekcja fors - Jebac_dupka x2 - 03.06.2026

xd dobrze ze ty kurwa na stacij benzynowej nie przyjebales w auto potem sie skaples ze kamery są a ty nacgiany rowno az poszliscie na ugode i kto jest bardzie jebniety? Podobno kultowa a ta feta o ktorej mowa to rózowa feta pod ten odcien wpadajaca 94% ,nie jeden zamiast w lozeczku jak ja by wyladowal zapietry w pasach .

i ostrzegam moj lef warczy


RE: kolekcja fors - doxyou - 03.06.2026

Widzę, że po benzo tracisz nie tylko IQ ale i pamięć.
To nie była stacja, tylko centrum, nie byłem nadzigany, tylko zbenziony i nie poszliśmy na ugodę, tylko dałem babie kasę i pojechałem w swoją stronę.
Na ugodę to się chodzi tylko z prokuratorem, prawda Forsik? Podobno kultowa

Legendy o fecie 94% brzmią bardzo ciekawie, dopóki nie dowiesz się, że nawet bezkofeinowa niebełtana feta z najlepszych labow nie przekracza 90% Skengmen


RE: kolekcja fors - smakosz - 03.06.2026

niech pierwszy rzuci kamieniem kto nie przyjebał w coś lub kogoś po benzo Big Grin


RE: kolekcja fors - Bortak42 - 03.06.2026

Jebac_dupka x2 
Wróć na stare konto.