![]() |
|
kolekcja fors - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16) +--- Wątek: kolekcja fors (/showthread.php?tid=6014) |
RE: kolekcja fors - Jebac_dupka x2 - 03.06.2026 xd dobrze ze ty kurwa na stacij benzynowej nie przyjebales w auto potem sie skaples ze kamery są a ty nacgiany rowno az poszliscie na ugode i kto jest bardzie jebniety? a ta feta o ktorej mowa to rózowa feta pod ten odcien wpadajaca 94% ,nie jeden zamiast w lozeczku jak ja by wyladowal zapietry w pasach .i ostrzegam moj lef warczy RE: kolekcja fors - doxyou - 03.06.2026 Widzę, że po benzo tracisz nie tylko IQ ale i pamięć. To nie była stacja, tylko centrum, nie byłem nadzigany, tylko zbenziony i nie poszliśmy na ugodę, tylko dałem babie kasę i pojechałem w swoją stronę. Na ugodę to się chodzi tylko z prokuratorem, prawda Forsik? ![]() Legendy o fecie 94% brzmią bardzo ciekawie, dopóki nie dowiesz się, że nawet bezkofeinowa niebełtana feta z najlepszych labow nie przekracza 90%
RE: kolekcja fors - smakosz - 03.06.2026 niech pierwszy rzuci kamieniem kto nie przyjebał w coś lub kogoś po benzo
RE: kolekcja fors - Bortak42 - 03.06.2026 Jebac_dupka x2 Wróć na stare konto. |