![]() |
|
Żegnam Was - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38) +--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39) +--- Wątek: Żegnam Was (/showthread.php?tid=6715) Strony:
1
2
|
Żegnam Was - Surbeusz - 04.05.2026 Witam chciałem się pożegnać , tu Inferno Nie chce już Wam dupy zawracać i wgl. Przepraszam wszystkich których uraziłem Wyszedłem teraz z psychiatryka jest już lepiej ale dalej będę ćpać. To mój ostatni post na forum Trzymajcie się i glownie przepraszam Maniek Fajnie było ale się skończyło.
RE: Żegnam Was - TYTUS - 04.05.2026 3maj się Infuś Trzymamy kciuki za ciebie, bądź silny, zdrowy i opanowany. Mój ty hakerze piekny ![]() Pozdro, kotek RE: Żegnam Was - Surbeusz - 04.05.2026 Dziękuję kocie ![]() Trzymaj się rowniez mordeczko )
RE: Żegnam Was - Rweqerew333 - 04.05.2026 Witam RE: Żegnam Was - doxyou - 05.05.2026 XD Krzyż na drogę dla jego RE: Żegnam Was - Surbeusz - 06.05.2026 Dzięki Doksiu, nic osobiście wszystko było na żarty 3 maj się
RE: Żegnam Was - kej9 - 06.05.2026 z fartem idz bo droga prosta
RE: Żegnam Was - Konrad Curze - 06.05.2026 Powodzenia, oby dalsza droga była Ci lekką i przede wszystkim spokoju ducha. RE: Żegnam Was - Bortak42 - 08.05.2026 Powodzenia na nowej drodze. RE: Żegnam Was - DrakoMalfoy - 08.05.2026 Zapytałem znajomego z osiedla który jest po kilku latach psychiatryków uzależniony od cpania schizofrenia. Czy masz Zamiar kiedyś przestać cpac na co mi odpowiedział przekonująco że nigdy. Zdroawia infus ci życzę jak i dla wszystkich na forum. |