Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Żegnam Was - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Żegnam Was (/showthread.php?tid=6715)

Strony: 1 2


Żegnam Was - Surbeusz - 04.05.2026

Witam chciałem się pożegnać , tu Inferno
Nie chce już Wam dupy zawracać i wgl.
Przepraszam wszystkich których uraziłem
Wyszedłem teraz z psychiatryka jest już lepiej ale dalej będę ćpać.
To mój ostatni post na forum

Trzymajcie się i glownie przepraszam Maniek 
Fajnie było ale się skończyło.
Smile


RE: Żegnam Was - TYTUS - 04.05.2026

3maj się Infuś 
Trzymamy kciuki za ciebie, bądź silny, zdrowy i opanowany.
Mój ty hakerze piekny Tongue
Pozdro, kotek


RE: Żegnam Was - Surbeusz - 04.05.2026

Dziękuję kocie Smile
Trzymaj się rowniez mordeczkoSmile)


RE: Żegnam Was - Rweqerew333 - 04.05.2026

Witam


RE: Żegnam Was - doxyou - 05.05.2026

XD
Krzyż na drogę dla jego


RE: Żegnam Was - Surbeusz - 06.05.2026

Dzięki Doksiu, nic osobiście wszystko było na żarty 
3 maj się Smile


RE: Żegnam Was - kej9 - 06.05.2026

z fartem idz bo droga prosta Podobno kultowa


RE: Żegnam Was - Konrad Curze - 06.05.2026

Powodzenia, oby dalsza droga była Ci lekką i przede wszystkim spokoju ducha.


RE: Żegnam Was - Bortak42 - 08.05.2026

Powodzenia na nowej drodze.


RE: Żegnam Was - DrakoMalfoy - 08.05.2026

Zapytałem znajomego z osiedla który jest po kilku latach psychiatryków uzależniony od cpania schizofrenia. Czy masz Zamiar kiedyś przestać cpac na co mi odpowiedział przekonująco że nigdy.

Zdroawia infus ci życzę jak i dla wszystkich na forum.