Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Neh, Nep, Hexen, alfice, mdphp - VAPO. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Neh, Nep, Hexen, alfice, mdphp - VAPO. (/showthread.php?tid=6788)



Neh, Nep, Hexen, alfice, mdphp - VAPO. - DannyDeVito - 22.06.2026

Doedukujcie mnie co to jest neh? To inaczej Hexen? 
Z Nepem sie znam, biore raz na jakis czas dwojeczke od lajfika i stylka vapo. Zastanawiam sie nad hexenem? Warto probowac? NEP np. nie ma czegos takiego jak amfetamina ze mozesz sie skupic na czyms w 200% i ciezko Cie oderwac. Hex podobno ma takie dzialanie ale to informacja kiedus przeczytana na dopku.
Nep Vapowany ma normalny smak i zapach - nie smierdzi tylko czuc ze chemia ale moment i chata wywietrzona.. Jak to jest z Hexem? Vapuje sie to przujemnie?
NP. na tle Alfy PVP to nep wrecz pachnie. Alficja jebie jak skurwysyn. AlfaPHP i PHIP to ten sam zapach co pvp? A mdpvp?
Ktora alfa jest najmniej schizujaca? Ja dzis po pvp juz zaczalem miec dziwne jazdy dobrze ze sie skonczula. Ale substancja ogolnie podobna do nepa ale a jednak cos w tym pierdolnieciu po buchu innego ma niz nepik.