Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres



Powitalnia


Ostatnio: 3 godzin(y) temu

Dział dla nowych użytkowników, każdy z nich musi się tutaj wpisać!
Posty w tym dziale nie są naliczane.

5 830 Posty
840 Tematy

Nagrody za aktywność na forum


Ostatnio: 21.06.2026, 01:09

W tym miejscu możecie sprawdzić czy wygraliście w konkursie na najbardziej aktywnego użytkownika forum.

5 Posty
1 Tematy

Ogłoszenia z forum


Ostatnio: 21.06.2026, 01:40

Wiadomości, aktualności oraz inne ważne kwestie związane bezpośrednio z działaniem forum.

543 Posty
18 Tematy

Konkursy


Ostatnio: 21.06.2026, 06:06

Konkursy w których można wygrać ciekawe nagrody, a także Wasze propozycje na nowe konkursy.

1 022 Posty
8 Tematy

Pomysły i sugestie


Ostatnio: 20.06.2026, 11:37

W tym miejscu zgłaszacie swoje pomysły oraz sugestie, które pomogą usprawnić i ulepszyć nasze forum. Zgłaszanie błędów w działaniu forum itp.

2 757 Posty
160 Tematy

Wiadomości


Ostatnio: 20.06.2026, 12:41

Wiadomości oraz różne nowinki ze świata Research Chemicals, a także na temat różnych używek.

10 672 Posty
1 382 Tematy

Ogólne dyskusje o RC


Ostatnio: 21.06.2026, 01:27

Dyskusja na temat odczynników do badań Research Chemicals. Wymiana doświadczeń, ciekawe przemyślenia, raporty z badań i wiele innych.

6 969 Posty
108 Tematy

Zdrowie i detoks


Ostatnio: 9 godzin(y) temu

Propozycje oraz informacje na temat odpowiedniego i odpowiedzialnego dbania o organizm. Informacje na temat szkodliwości różnych używek, porady i pytania.

6 618 Posty
203 Tematy

ABC walki z uzależnieniem


Ostatnio: 14.06.2026, 18:23

Miejsce do dzielenia się: artykułami naukowymi o tematyce uzależnień / materiałami na temat wychodzenia z nałogów / miejscami, gdzie można szukać pomocy i wsparcia w drodze do trzeźwości.

162 Posty
3 Tematy

Prawo a używki


Ostatnio: 23.05.2026, 23:00

Informacje na temat statusu prawnego używek oraz RC. Pytania dotyczące legalności, różne porady i kwestie związane z prawem.

597 Posty
20 Tematy

Bezpieczeństwo w sieci


Ostatnio: 14.06.2026, 14:46

Jak należy zadbać o bezpieczeństwo w sieci? Porady, pytania, sugestie.

1 129 Posty
51 Tematy

Bezpieczeństwo fizyczne


Ostatnio: 24.05.2026, 16:10

W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo fizyczne.

483 Posty
10 Tematy

Dyskusje na luzie


Ostatnio: 20.06.2026, 22:26

Ciekawe i luźne dyskusje związane z różnymi używkami, a także na temat Research Chemicals.

11 175 Posty
281 Tematy

Trip raporty


Ostatnio: 21.04.2026, 08:38

Wasze interesujące trip raporty, raporty z badań, ciekawe historie itp.

888 Posty
52 Tematy

Nauka i kuchnia


Ostatnio: 27.04.2026, 12:14

Przepisy użytkowników, kuchnia chemika, porady growerów, itp.

804 Posty
42 Tematy

Pytania i odpowiedzi


Ostatnio: Wczoraj, 19:43

Różne pytania i odpowiedzi związane z Research Chemicals oraz używkami.

3 947 Posty
155 Tematy

Dopalacze sklepy


Ostatnio: 11 godzin(y) temu

Wymiana informacji na temat sklepów oferujących odczynniki do badań w zakresie Research Chemicals oraz innych produktów i używek. Opinie, recenzje, wymiana zdań.

3 713 Posty
125 Tematy

Gdzie teraz na zakupy


Ostatnio: 20.06.2026, 23:14

Sprawdzone sklepy internetowe w których można bez obaw dokonać zakupu RC, używek itp.

2 627 Posty
146 Tematy

Finanse


Ostatnio: 18.06.2026, 10:44

Bitcoin oraz inne kryptowaluty. Portfele w formie aplikacji, sprzętowe i inne. Ogólne porady na temat finansów.

855 Posty
43 Tematy

Nieuczciwe sklepy


Ostatnio: 21.06.2026, 03:15

Sklepy internetowe niegodne zaufania. Ostrzeżenia przed oszustami.

2 216 Posty
31 Tematy

Euforyki i empatogeny


Ostatnio: 21.06.2026, 19:55

6-APB, 5-MBPB, 2,3-MDMC, 2-Metylo-mefedron i wiele innych.
Substancje działające m.in. na wyzwalaniu i/lub zwrotnej inhibicji neuprzekaźników odpowiadających za stymulację, euforię i pobudzenie.

2 008 Posty
32 Tematy

Stymulanty


Ostatnio: Dzisiaj, 07:25

4F-MPH, NEP, 2-fma i wiele innych.
Grupa substancji wpływające mocno na neuroprzekaźniki takie jak noradrenalina (NET) i dopaminę (DAT)

2 756 Posty
96 Tematy

Tabletki/Kapsułki


Ostatnio: 21.06.2026, 13:48

2CB, MDMA, MDA i wiele innych.
Produkty w których substancja czynna jest zamknięta w formie różnych tabletek lub kapsułek.

495 Posty
19 Tematy

Sole


Ostatnio: 18.06.2026, 20:16

Fake Coco, Pablo Cherry Coke, Cherry Cocolino i wiele innych.
Produkty, które powstają w wyniku połączenia ze sobą najczęściej kilku różnych substancji.

478 Posty
10 Tematy

Mieszanki ziołowe/Fake hash


Ostatnio: 07.02.2026, 08:01

Hardcore Incense, Spice Gold, Smart Shiva, Mocarz i wiele innych.
Gotowe produkty najczęściej w formie suszu, które powstały w wyniku połączenia kannabinoidów z podkładem roślinnym lub innym.

257 Posty
13 Tematy

Psychodeliki


Ostatnio: 29.05.2026, 17:47

1P-LSD, 4-AcO-DMT, 25E-NBOH, 4-EA-NBOMe, i wiele innych.
Substancje oddziaływujące na psychodeliczne receptory 5-HT(2A) oraz 5-HT(2C).

702 Posty
61 Tematy

Kannabinoidy


Ostatnio: 16.05.2026, 00:13

ADB-BUTINACA, 5F-ThGT-151, 5F-PHT-ADB, 4F-ABINACA i wiele innych.
Grupa substancji wpływające na receptory kannabinnoidowe CB1 oraz CB2.

601 Posty
61 Tematy

Opioidy/Opiaty


Ostatnio: 10 godzin(y) temu

Kodeina, Oksykodon, Morfina, Dipianon, MeOrphine i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na receptory opioidowe takie jak μ (MOR), δ (DELTA), κ (KAPPA).

933 Posty
39 Tematy

Benzodiazepiny


Ostatnio: Wczoraj, 05:10

Etizolam, Diazepam, Flubromazepam, Klonazepam, Nitrazolam i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na kwas GABA.

1 466 Posty
52 Tematy

Dysocjanty


Ostatnio: 06.06.2026, 13:36

DCK, O-PCE, DMXE, 3-MeO-PCE, 2-FDCK, 3TFM-DCK i wiele innych.
Grupa związków oddziaływująca na receptory NMDA, z wyjątkami oddziaływania na serotoninę i dopaminę.

539 Posty
38 Tematy

Pozostałe środki


Ostatnio: 10.06.2026, 13:14

Wszystko inne!
Grupa: inhalanty, alkohole proste, alkohole złożone, laktany, poppersy, preparaty medyczne na recepte i bez / suplementy, wszystko co nie pasuje do powyższych.

2 190 Posty
121 Tematy

Pytanie dnia


Ostatnio: 2 godzin(y) temu

Codziennie nowa dawka pytań i odpowiedzi.

8 351 Posty
547 Tematy

Strefa wywiadów


Ostatnio: 19.01.2026, 00:47

Strefa, w której nasi redaktorzy przeprowadzają z userami wywiady.

85 Posty
3 Tematy

Gradobicie


Ostatnio: 06.06.2026, 23:28

Tutaj się dowiesz co o Tobie myślą inni, anonimowo

169 Posty
10 Tematy

Gazeta forum


Ostatnio: 18.06.2026, 08:58

Newsletter forumowy w jedynej takiej formie. This month in dopalacze!

245 Posty
25 Tematy

Luźne tematy


Ostatnio: 20.06.2026, 22:31

Różne luźne tematy niezwiązne bezpośrednio z RC oraz używkami.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

10 841 Posty
494 Tematy

Śmietnik


Ostatnio: 09.05.2026, 20:49

Miejsce w którym ląduje spam.

374 Posty
68 Tematy
Aby wysyłać wiadomości na czacie, musisz być zalogowany i posiadać przynajmniej rangę Starszy Szeregowy.
avatar
jak kupujesz od producenta
avatar
i glownie paste robia
avatar
I może to jest ta różnica
avatar
innych skladnikow to na bank
avatar
Amfetamina czysta jest dostępna na pewno tylko może jest robiona z innych prekursorów
avatar
avatar
hulerkfow23 niee akurat to sie zgadza
avatar
mozna miec taką co 30 mg cie robi mocno a inna 100 mg i w sumie to lipa
avatar
Chuj wie szczerze mówiąc może tak było a może to bajki jak o mefie że kiedyś to było a teraz nie ma
avatar
bo te sorty są mega losowe
avatar
ale z piko jest problem
avatar
polska amfetamine najlatwiej kupic w niemczech Podobno kultowa
avatar
nie to co teraz lata jako feta
avatar
ze stara feta to bylo takie 60% piko
avatar
ale ogolnie ci powiem ze slyszalem
avatar
ale to normalka jak sie ma pierdolnik w glowie nagle
avatar
najczesciej potrafia na trzezwo wystapic
avatar
problemy ktore opisujesz
avatar
to troche inni ludzie Podobno kultowa
avatar
ja czy konwalia
avatar
ja po piko to mogłam wszystko
avatar
avatar
bo zawsze te kamienie sa miekkie
avatar
Ja bym nie powiedział Piko dla mnie to coś innego niż feta jak wałilem czysta amfetamine w nos to ona działała ale tak jakby nie wiem w tle byłem pobudzony ale nie wyjebany 8h oczy jak sowa ale to nie tak jak po ketonach że się pociłem nie wiedziałem co ze sobą zrobić a po piko właśnie tak jest jak walniesz kreskę porządną to nie wiesz co ze sobą zrobić siedzisz w miejscu tupiesz noga scrollujesz na telefonie nawet nie wiesz co nie idzie się w ogóle skupić
avatar
zreszta to latwo rozroznic
avatar
zeby bylo ciekawiej da sie vapowac
avatar
ogolnie wszystkei stimy
avatar
a w nos to zwyczajnie duzo bardziej wyrazna faza fety, w koncu to jedno i to samo
avatar
dobrze ze nie testowalam piko przez vapo
avatar
ale podobno esencja piko uzyskiwana jest poprzez vape wlasnie
avatar
a nie zamierzam jakis vape uskuteczniac
avatar
a przynajmniej takie sa moje doswiadczenia
avatar
a przy wiekszych daawkach to juz takie skurwienie troszke
avatar
piko w nos to nic innego jak mocniejsza feta
avatar
w sumie to te fazy pierwsze na 150 byly w sam raz
avatar
bo przynajmniej jest smiesznie Podobno kultowa
avatar
chociaz teraz wole jednak pokarac sie mdphp
avatar
Cmc w dawkach 100-150 to bardzo fajna substancja potem zaczyna już się robić selfish i staje się daniem głównym do każdej aktywności która robisz
avatar
to jednak jak juz wale to tylko zeby pokaralo
avatar
akurat przy tych chlorach i metamefie/mefie
avatar
no bo nie oszukujac
avatar
avatar
jak aparatura nie funkcjonuje
avatar
jak chcesz robic ciagi
avatar
avatar
przy cmc itp to na bank
avatar
to juz nie wchlania tak fajnie
avatar
ale jak rozjebiesz nos ciągami
avatar
czy mmc zeby pokaralo
avatar
to w dalszym ciagu bym musial pierdolnac 250mg cmc
avatar
avatar
jestem przekonany ze teraz jakbym usiadl
avatar
avatar
i tam generalnie tolerancja tak jak sie przyjelo dziala
avatar
avatar
albo psychostymulant
avatar
ale empatogenne
avatar
reszta to stymulanty rowniez
avatar
no i klasyka czyli piko, scierwo
avatar
pamietaj stimy to - Nep, Hex, Alfy i mdphp
avatar
po fecie no racja
avatar
avatar
itp to wiem ze kurwa nie
avatar
avatar
avatar
avatar
srednio po tygodniu Podobno kultowa
avatar
ona sie resetuje
avatar
Jak nie zrobisz długiej przerwy i nie zmniejszysz dawek zawsze będziesz walił 4 razy więcej niż normalny czlowiek
avatar
ale nie chodzi tylko o sam wzrost tolerancji
avatar
czyli tzw szok
avatar
bo tutaj rosnie ci tolerancja ale tylko i wylacznie na pierwszy wjazd
avatar
avatar
I potem ci się toaletka wyrabia
avatar
dziala inaczej
avatar
Dobry towar zawsze kopie
avatar
akurat tolerancja w przypadku pyro i hexanofenow
avatar
Towar zawsze kopie tylko to łapczywość
avatar
i sobie jeszcze bardziej podbija tolerke
avatar
stim zawsze kopie
avatar
i ojebalem w 2 tygo0dnie
avatar
jak kogos nie kopie to zwiększa dawki ponad norme
avatar
chce to sobie dziubne
avatar
zamowilem 100 kieedys bo byla dobra cena
avatar
o jesc nie wola
avatar
jest i lezy sobie
avatar
u mnie sie nic nie uchowa
avatar
chomikuje sporo
avatar
avatar
komnca wora
avatar
Wpierdalasz do kj
avatar
avatar
Ja mam tak samo XDDDD
avatar
avatar
to wrecz chciwie go ojebalem zeby mi ktos nie podebral jeszcze
avatar
ja ta 10 hexa ojebalem jak dostalem go peirwszy raz od niepamietnych lat
avatar
avatar
a ja trujana
avatar
Bez sensu takie końskie dawki jak się nie przekracza nigdy pewnej dawki to jest okej jak się leci na rekordy to potem się wpierdala 5g na 3 kreski
avatar
opierdolic 10g hexa
avatar
ja potrafie w 24h
avatar
dla mnie po 60 juz byla wysoka faza
avatar
najwiecej stima walnalem 250 nepa
avatar
wiecej niz 100 nigdy w zyciu
avatar
avatar
avatar
nic szczegolnego dla mnie
avatar
ze 300mg mdphp ?
avatar
i jestem zajebany jak suka
avatar
avatar
500mg metaklefa
avatar
avatar
co ledwo kopie przy 250 XDD?
avatar
Chyba jestes jebniety
avatar
Z mefem jest tak że już potem nawet nie czujesz aż tak tego bólu masz nos rozjebany ale cierpisz parę dni po
avatar
i fazka w sam raz
avatar
a tak to sypne sobie 300mdphp
avatar
ale jak to kurwa ledwo co kopie xD
avatar
potem tom chic psik psik
avatar
Ja mam też problem wciągnąć powyżej 250
avatar
a nie sie silowac z nosem
avatar
avatar
i wpierdalasz
avatar
normalnie kruszysz na puder
avatar
nie no po prostu lubie sie cieszyc z fazki
avatar
kolosalny bol przy czym pierdolniecie zwane dalej bomba jest znikome do katorgi jaka sie przechodzi
avatar
ale jestesta cipki
avatar
Substancja schizowa jak skutwysyn dla większości a wchodzi jak koks
avatar
jakby ci ktos kwas rozlal w nosie
avatar
kiedys zrobiłam koledze pasa na pol stolu to wciągnął bez zawieszki
avatar
Dokładnie mdphp nie boli co jest zdradliwe
avatar
a cmc to kurwa taki bol
avatar
fety to mozna wyjebac i 500
avatar
Eos wali kilo na raz
avatar
ale mdphp nie boli
avatar
Eps wali po 300 mdphp
avatar
rozsmieszajcie*
avatar
mowilam o 3cmc
avatar
nie rozmieszajcie mnie
avatar
jak sie wali ciągach i nie da zregerowac nosa to
avatar
ze fety rzekomo ?
avatar
avatar
wiecej sie nie da ? 250mg ?
avatar
hulerkfow23 to niezły puder do nosa miales
avatar
Wszystko się da chodzi o technika trzeba dociągac bardzo powoli jak spierdolisz na raz to się zrzygasz
avatar
avatar
avatar
Sentral polant
avatar
zapraszam na szkolenie
avatar
wiecej niz 250 mg sie nie da
avatar
po je bane xD
avatar
Raz pierdolnąłem 700mg i sie zrzygalem
avatar
avatar
ale feta jest suchsza
avatar
Nauczylbym was walic kurwa po 400mg metaklefa na dziure
avatar
Wyobrażam sobie kota na imprezie w klubie w kiblu z pompką do lewatywy
avatar
zalezy moze czasem
avatar
no mnie nie szczypie raczej
avatar
Tak, wiem. Ciebie nie szczypie
avatar
Bo tak jest
avatar
przy krisie to faktycznie z nosem nie jest najlepiej
avatar
To może nie być takie głupie
avatar
szczypie cie nos?
avatar
avatar
Zamiast nosa
avatar
no szczypie, szczypie
avatar
Właśnie dlatego używam dupy
avatar
voldemort alert
avatar
Jakim cudem wam nos nie odpadł ja jak mam katar nawet to smarkam krwią przez zabawyiedys
avatar
Po wakacjachPodobno kultowa
avatar
lubie sie tak skurwic raz w miesiacu
avatar
chcialem pierdolnac taka dyszke metaklefa w dobe
avatar
Nigdy xd
avatar
kurwa ciekawe kiedy mi ta dycha przyjdzie
avatar
A skąd xd
avatar
nie masz koda jeszcze gnoju?
avatar
🤣🤣🤣🤣🤣
avatar
Zabierz ze sobą zapas srajtaśmy
avatar
Żegnaj holandio
avatar
avatar
Ale spierdalam do Polski po zabiegu
avatar
avatar
avatar
avatar
będą dwa plumki zamiast 1
avatar
avatar
hulerkfow23 teraz będziesz srał dwa razy tyle xd
avatar
to po co mu dawałeś
avatar
najgorsze
avatar
ale wlasnie to bylo w tym gownie najgore
avatar
ja widziałem ludzi pogiętych 1,5mg alpry tak że nie byli w stanie chodzić
avatar
ja bylem po 25 juz wtedy :e:e
avatar
2,5mg dla kogoś kto nigdy nie ruszał to nie jest mało
avatar
DWA I POL MG
avatar
doxyou klasyczna pozycja na chińskiego olimpijczyka
avatar
chociaz patrząc na wasze niektore wpisy to powątpiewam w te drożke xd
avatar
Mi jutro robią drugi otwór w dupie to będzie mega gejowski zabieg szkoda że pod narkoza zero przyjemności
avatar
a potem zasnal z nogami na podldze ale lbem na lozku
avatar
avatar
lazil po chacie i powtarzal w kolo ze go pierdolnelo
Najlepsi z załogi według reputacji.
horsii 49806233
Maniek 16982473
Beeniepatu 21441980
Epsiakos 18781977
wwojtuss 15231293
doxyou 1441881
Admin 2090
Najlepsi z partnerów według reputacji.
Najwyżsi użytkownicy rangą.
1.Lifeisbrutal 3222 4810 28
2.Czeslawo 1740 2042 25
3.EmStO 1095 2649 24
4.DarkSonia 1018 2607 24
5.C84S 1083 2091 24
6.SztywnyMisza 1177 1593 24
7.Lukas1985 1161 1277 24
8.Kajabuza 961 1436 23
9.Szyderca 814 1455 23
10.DrakoMalfoy 744 1482 22
11.Amanita 757 894 22
12.kurvvisko 627 1311 21
13.kej9 636 792 21
14.hidden 603 612 21
15.fiodor 580 1281 20
16.ProducentRC 592 1129 20
17.Olan 425 939 19
18.Bogdan Boner 453 845 19
19.Martin 428 724 19
20.DissoEnjoyer 461 467 19