Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres



Powitalnia


Ostatnio: 6 godzin(y) temu

Dział dla nowych użytkowników, każdy z nich musi się tutaj wpisać!
Posty w tym dziale nie są naliczane.

5 836 Posty
842 Tematy

Nagrody za aktywność na forum


Ostatnio: 21.06.2026, 01:09

W tym miejscu możecie sprawdzić czy wygraliście w konkursie na najbardziej aktywnego użytkownika forum.

5 Posty
1 Tematy

Ogłoszenia z forum


Ostatnio: Wczoraj, 12:45

Wiadomości, aktualności oraz inne ważne kwestie związane bezpośrednio z działaniem forum.

549 Posty
19 Tematy

Konkursy


Ostatnio: 21.06.2026, 06:06

Konkursy w których można wygrać ciekawe nagrody, a także Wasze propozycje na nowe konkursy.

1 022 Posty
8 Tematy

Pomysły i sugestie


Ostatnio: 20.06.2026, 11:37

W tym miejscu zgłaszacie swoje pomysły oraz sugestie, które pomogą usprawnić i ulepszyć nasze forum. Zgłaszanie błędów w działaniu forum itp.

2 757 Posty
160 Tematy

Wiadomości


Ostatnio: 1 godzinę temu

Wiadomości oraz różne nowinki ze świata Research Chemicals, a także na temat różnych używek.

10 690 Posty
1 389 Tematy

Ogólne dyskusje o RC


Ostatnio: Wczoraj, 21:02

Dyskusja na temat odczynników do badań Research Chemicals. Wymiana doświadczeń, ciekawe przemyślenia, raporty z badań i wiele innych.

6 971 Posty
108 Tematy

Zdrowie i detoks


Ostatnio: Wczoraj, 22:22

Propozycje oraz informacje na temat odpowiedniego i odpowiedzialnego dbania o organizm. Informacje na temat szkodliwości różnych używek, porady i pytania.

6 622 Posty
203 Tematy

ABC walki z uzależnieniem


Ostatnio: 14.06.2026, 18:23

Miejsce do dzielenia się: artykułami naukowymi o tematyce uzależnień / materiałami na temat wychodzenia z nałogów / miejscami, gdzie można szukać pomocy i wsparcia w drodze do trzeźwości.

162 Posty
3 Tematy

Prawo a używki


Ostatnio: 23.05.2026, 23:00

Informacje na temat statusu prawnego używek oraz RC. Pytania dotyczące legalności, różne porady i kwestie związane z prawem.

597 Posty
20 Tematy

Bezpieczeństwo w sieci


Ostatnio: 14.06.2026, 14:46

Jak należy zadbać o bezpieczeństwo w sieci? Porady, pytania, sugestie.

1 129 Posty
51 Tematy

Bezpieczeństwo fizyczne


Ostatnio: 24.05.2026, 16:10

W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo fizyczne.

483 Posty
10 Tematy

Dyskusje na luzie


Ostatnio: 10 godzin(y) temu

Ciekawe i luźne dyskusje związane z różnymi używkami, a także na temat Research Chemicals.

11 179 Posty
281 Tematy

Trip raporty


Ostatnio: 21.04.2026, 08:38

Wasze interesujące trip raporty, raporty z badań, ciekawe historie itp.

888 Posty
52 Tematy

Nauka i kuchnia


Ostatnio: 27.04.2026, 12:14

Przepisy użytkowników, kuchnia chemika, porady growerów, itp.

804 Posty
42 Tematy

Pytania i odpowiedzi


Ostatnio: Wczoraj, 07:36

Różne pytania i odpowiedzi związane z Research Chemicals oraz używkami.

3 962 Posty
156 Tematy

Dopalacze sklepy


Ostatnio: Wczoraj, 11:01

Wymiana informacji na temat sklepów oferujących odczynniki do badań w zakresie Research Chemicals oraz innych produktów i używek. Opinie, recenzje, wymiana zdań.

3 718 Posty
125 Tematy

Gdzie teraz na zakupy


Ostatnio: 25.06.2026, 11:11

Sprawdzone sklepy internetowe w których można bez obaw dokonać zakupu RC, używek itp.

2 628 Posty
146 Tematy

Finanse


Ostatnio: Wczoraj, 22:00

Bitcoin oraz inne kryptowaluty. Portfele w formie aplikacji, sprzętowe i inne. Ogólne porady na temat finansów.

856 Posty
43 Tematy

Nieuczciwe sklepy


Ostatnio: 21.06.2026, 03:15

Sklepy internetowe niegodne zaufania. Ostrzeżenia przed oszustami.

2 216 Posty
31 Tematy

Euforyki i empatogeny


Ostatnio: 21.06.2026, 19:55

6-APB, 5-MBPB, 2,3-MDMC, 2-Metylo-mefedron i wiele innych.
Substancje działające m.in. na wyzwalaniu i/lub zwrotnej inhibicji neuprzekaźników odpowiadających za stymulację, euforię i pobudzenie.

2 008 Posty
32 Tematy

Stymulanty


Ostatnio: 23.06.2026, 07:25

4F-MPH, NEP, 2-fma i wiele innych.
Grupa substancji wpływające mocno na neuroprzekaźniki takie jak noradrenalina (NET) i dopaminę (DAT)

2 756 Posty
96 Tematy

Tabletki/Kapsułki


Ostatnio: Wczoraj, 22:09

2CB, MDMA, MDA i wiele innych.
Produkty w których substancja czynna jest zamknięta w formie różnych tabletek lub kapsułek.

496 Posty
19 Tematy

Sole


Ostatnio: 18.06.2026, 20:16

Fake Coco, Pablo Cherry Coke, Cherry Cocolino i wiele innych.
Produkty, które powstają w wyniku połączenia ze sobą najczęściej kilku różnych substancji.

478 Posty
10 Tematy

Mieszanki ziołowe/Fake hash


Ostatnio: 07.02.2026, 08:01

Hardcore Incense, Spice Gold, Smart Shiva, Mocarz i wiele innych.
Gotowe produkty najczęściej w formie suszu, które powstały w wyniku połączenia kannabinoidów z podkładem roślinnym lub innym.

257 Posty
13 Tematy

Psychodeliki


Ostatnio: 29.05.2026, 17:47

1P-LSD, 4-AcO-DMT, 25E-NBOH, 4-EA-NBOMe, i wiele innych.
Substancje oddziaływujące na psychodeliczne receptory 5-HT(2A) oraz 5-HT(2C).

702 Posty
61 Tematy

Kannabinoidy


Ostatnio: 16.05.2026, 00:13

ADB-BUTINACA, 5F-ThGT-151, 5F-PHT-ADB, 4F-ABINACA i wiele innych.
Grupa substancji wpływające na receptory kannabinnoidowe CB1 oraz CB2.

601 Posty
61 Tematy

Opioidy/Opiaty


Ostatnio: 1 godzinę temu

Kodeina, Oksykodon, Morfina, Dipianon, MeOrphine i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na receptory opioidowe takie jak μ (MOR), δ (DELTA), κ (KAPPA).

937 Posty
39 Tematy

Benzodiazepiny


Ostatnio: 25.06.2026, 20:44

Etizolam, Diazepam, Flubromazepam, Klonazepam, Nitrazolam i wiele innych.
Grupa substancji oddziaływująca na kwas GABA.

1 470 Posty
52 Tematy

Dysocjanty


Ostatnio: 06.06.2026, 13:36

DCK, O-PCE, DMXE, 3-MeO-PCE, 2-FDCK, 3TFM-DCK i wiele innych.
Grupa związków oddziaływująca na receptory NMDA, z wyjątkami oddziaływania na serotoninę i dopaminę.

539 Posty
38 Tematy

Pozostałe środki


Ostatnio: 2 godzin(y) temu

Wszystko inne!
Grupa: inhalanty, alkohole proste, alkohole złożone, laktany, poppersy, preparaty medyczne na recepte i bez / suplementy, wszystko co nie pasuje do powyższych.

2 194 Posty
121 Tematy

Pytanie dnia


Ostatnio: Wczoraj, 22:05

Codziennie nowa dawka pytań i odpowiedzi.

8 364 Posty
548 Tematy

Strefa wywiadów


Ostatnio: 19.01.2026, 00:47

Strefa, w której nasi redaktorzy przeprowadzają z userami wywiady.

85 Posty
3 Tematy

Gradobicie


Ostatnio: 06.06.2026, 23:28

Tutaj się dowiesz co o Tobie myślą inni, anonimowo

169 Posty
10 Tematy

Gazeta forum


Ostatnio: 18.06.2026, 08:58

Newsletter forumowy w jedynej takiej formie. This month in dopalacze!

245 Posty
25 Tematy

Luźne tematy


Ostatnio: 8 godzin(y) temu

Różne luźne tematy niezwiązne bezpośrednio z RC oraz używkami.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

10 847 Posty
495 Tematy

Śmietnik


Ostatnio: 09.05.2026, 20:49

Miejsce w którym ląduje spam.

374 Posty
68 Tematy
Aby wysyłać wiadomości na czacie, musisz być zalogowany i posiadać przynajmniej rangę Starszy Szeregowy.
avatar
Jeśli jestem upośledzony bo nie podzielam Twojego światopoglądu to grubo Ci już nootropy wyśrutowały mózg
avatar
Dlatego brzydkie dupy mają setki adoratorów
avatar
Stulejarze, którzy nigdy nie widzieli na zywo cipy biorą co jest i nie wybrzydzają
avatar
jestes uposledzony
avatar
Jak brzydka baba może mieć setki adoratorów, już tłumaczę
avatar
Ale gdybyś nie był treźwy pół roku i nie próbował robić z siebie jebanego myśliciela teraz to byś zrozumiał
avatar
Sam sobie przeczę, rzeczywiście, bo piękność jest pojęciem względnym
avatar
"jak brzydka laska moze miec setki adoratorow? sam sobie przeczysz, to ze sie tobie nie podoba to nie znaczy, ze jest brzydka, bo tak obiektywnie to za ladne uznawane sa te, ktore maja duze branie, a nie te, ktore tobie sie podobaja, ale az takiego brania nie maja" Podobno kultowaPodobno kultowa
avatar
brzmi jak chatgpt po lobotomii
avatar
pierdoli z tej trzezwosci takie kocopoly na pw ze sie go sluchac nie da xd
avatar
avatar
dzis pol dnia nad jeziorem spedzilem
avatar
za tydzien pol roku bedzie
avatar
ile już jesteś trzeźwy?
avatar
pojebany do reszty
avatar
hulerkfow23 ale ja kiedys jak bylem trzezwy 2,5 roku to mowilem, ze narkotyki sa zajebiste i nie ma co sie oszukiwac, bo w koncu po cos je bralem, a teraz mam tak jak mam, w sumie to nie brzydza mnie same w sobie narkotyki tylko moja osoba z tego ostatniego okresu cpania
avatar
jak ustaliła Izba Kontroli Dopów?
avatar
a 1 gram dopka to ile jest dokładnie
avatar
Jedna sekunda to podstawowa jednostka czasu w układzie SI. Z naukowego punktu widzenia trwa dokładnie tyle, ile wynosi 9 192 631 770 okresów drgań atomu cezu-133.W życiu codziennym sekunda stanowi \(\frac{1}{60}\) minuty i \(\frac{1}{86400}\) doby.Zegarki używane na co dzień opierają się właśnie na tym wzorcu, synchronizując swój chód z dokładnością zapewnianą przez Główny Urząd Miar, by wskazywać czas precyzyjnie aż do pojedynczych sekund
avatar
Zajmijmy się nauką. Uwaga:
avatar
Trzeźwe życie nie jest lepsze jest po prostu trzeźwe dlatego jak widzę jak np Najt pisze że teraz narkotyki go brzydzą to sobie myślę do czasu xd
avatar
Jedynie można się powoływać na siłę itd itp
avatar
Nigdy nie zapomnisz tego że jest sposób żeby odleciec od tego wszystkiego i w takich chwilach zawsze będziesz się czuł jak ofiarą własnych "dobrych" decyzji
avatar
Problem polega na tym, że skoro pół życia ćpałeś to pewnie nie znasz innych czynności, tak jak ja
avatar
A ukojenie da się znaleźć w innych czynnościach
avatar
Ale da się to podobno poustawiać tak, żeby było znośnie Podobno kultowa Przynajmniej na jakiś czas
avatar
Zderzenie z rzeczywistością, jaką jest życie na trzeźwo
avatar
Ale nie ma już odwrotu od tej decyzji
avatar
Zobaczymy jak cpalem chociaż mogłem zapomnieć a teraz mnie wszystko męczy
avatar
Też zawsze mi tego brakowało
avatar
Asertywność kurwa
avatar
Nie mam wyjścia jebana odpowiedzialność staram się po prostu już nie odbierać telefonow
avatar
Nie mówię, że tak będzie, ale tak bywa. Nazbyt często
avatar
Bo jest duża szansa, że kiedy już z ciebie wydoją to co mogą, to cię obsrają i pójdą się przykleić do kogo innego
avatar
Ale poświęcanie się dla ludzi w momencie kiedy sam masz problemy to chujowy pomysl
avatar
Nie jedzcie za granicę żadna Holandia Niemcy jak nie macie tam rodziny nikogo bliskiego nigdy
avatar
No cóż Ci powiem, musisz odbębnić i łatwo nie będzie
avatar
Sam czekam na ten moment
avatar
Najgorsze że doszedłem do miejsca gdzie spłacam długi teraz to ja jestem ostoja dla ludzi ja się muszę poświęcać a w tej jebanej Holandii od jakiegoś czasu ciągle pod górkę jedynie czekałem na operację to teraz chuj 6 konsultacji do przodu bla bla jeśli uda się wstać na nogi po tym to spierdalam stąd pierwszym lepszym sposobem
avatar
Nawet nie wiedziałem w jakiem POZ jestem zarejestrowany
avatar
A jeszcze 3 lata temu w ogóle kurwa nie chodziłem do lekarzy
avatar
Sam mam tyle problemów ze zdrowiem po tej jednej złej decyzji, żeby wsiąść z najebanym kierowcą, że rozumiem
avatar
Taa sam to rozumiesz kiedy wdrapiesz się na górę znowu toczysz kamień na dole tylko cięższy bez obietnicy że to w ogóle ma sens
avatar
bycie moderatorem go zniszczyło bardziej niż praca na nocną zmianę
avatar
Że już jesteś kurwa po prostu zmęczony
avatar
avatar
avatar
samobój już na 100%
avatar
Mi już wszystko jedno xD powiem że na tym etapie już mnie tak życie wkurwia że wszystkim ze if i die i die
avatar
ale pierdoliłbym życie z tym
avatar
a mam co jakis czas takie ostre bóle
avatar
kurwa zawsze śmierelnie się bałem że kiedyś będę musiał mieć stomię jakby mi wyrostek jebnął
avatar
Stomii ale na szczęście przetoka nie przeszła przez zwieracz
avatar
Siemanko
avatar
doxyou no coś sie jebie ostatnio, trzeba odswiezyc
avatar
Było realne prawdopodobienstwo
avatar
wczesniej bylo tylko "co to jest przetoka dupy"
avatar
o kurwa teraz mi sie pojawily nowe wiadomosci
avatar
może stomia? Podobno kultowaD
avatar
Mam ochotę tu wszystkich roxjebac
avatar
Bez znieczulenia w pokoju jest 40.stopni 24/7
avatar
Powiem ci że ja silny chłop jestem ale nie wiem czy sobie poradzę z tym teraz mam rozjebany żołądek więc nie mogę za dużo brać lekow
avatar
o kurwa to nieciekawie
avatar
avatar
Dosłownie jakby wycinają ci kawałek mięsa na dysku
avatar
Wycinają ci zainfekowany kanał cały
avatar
Operacyjnie trzeba usunąć cały kanał który powstał przez tą przetokę w sensie ropę
avatar
Ropa rozpierdala ci otwór w dupie
avatar
Nie rzucajcie dragów życie bez tego to jeszcze większą męczarnia
avatar
Co to jest ta przetoka dupy
avatar
Całkowicie serio zaczynam się obawiać czy ja sobie w ogóle poradzę z tym bólem w tych upalach
avatar
W tych upałach to jest zbrodnia w chuj
avatar
Szkoda że metoda bez szycia
avatar
Wycięta przetoka
avatar
Dupska niestety
avatar
??????????
avatar
to była operacja palca a nie penisa
avatar
avatar
Tylko ten upal
avatar
Ale się nie poddaje
avatar
Dziurę mam na pół palca wskazującego
avatar
Jestem męski nie biorę już niczego
avatar
Nie biorę już tego
avatar
co już cię oksykodon nie satysfakcjonuje ty opiowraku???
avatar
Kurwa co za upały ja pierdole
avatar
ruchy robić
avatar
Opinie ma dobre, ale mało
avatar
kurwa tylko nie wiem czy uzbieram te 150 zł Skengmen
avatar
kej9 wysłałem ci tego ziomeczka z fetą
avatar
ale no dawke typu x 20 xd
avatar
jeden koleś etizolam zamówił i przyjebał na palec czy tam w nos, nie pamiteam juz
avatar
bo ja obstawiam jakieś 2,5 doby
avatar
Ciekawe kurwa czy byl swiadomy na ile zasnął
avatar
kurwa takich opinii o benzo w prochu to widziałem pare
avatar
"No usypałem węgorza i walnąłem i tylko zasnąłem"
avatar
a pamiętasz gościa z opinio o bromazolamie powder?
avatar
pamietam kolesia co kiedys zamówił klonazolam myslac że to jakas slabsza podróbka klonazepamu i zapierdolił 3 czy 4 tablety 0,5mg Podobno kultowa
avatar
chyba bez najnizszej
avatar
10g 300 zł
avatar
u "adminga" jest jakas niby 80%
avatar
mam nadzieje że to prawdziwy bromazepam a nie
avatar
tego bromasa kutasa
avatar
khurwa to bede musiał zamówić
avatar
a z amfetaminolem dzifkasz dobrze mowi
avatar
bart wysyla nie ma minimalnej
avatar
dzien dobry
avatar
no słyszałem nie raz ze on jakis dziwny
avatar
nie wiem, ten rivotril zawsze inaczej dziala od normalnego polskiego tzfa
avatar
ten klon jest tylko jakis kurwa mac dziwny zawsze
avatar
ja kiedys jadłem takie same diazepamy wlasnie i były normalne
avatar
ale brałem rolki, alpre, lorazepam i wszystko dziala tak jak powinno
avatar
z banja luki xd
avatar
on wszystkie ma te takie półlegitne
avatar
ma ale tego broma nie bralem akuratg
avatar
kiedys nie było, potem była 300zł, potem znowu nie było, a teraz nie wiem
avatar
bo bromazepamu potrzebowałbym wziąć i patrze a on ma te serbskie czy jakie
avatar
wysyła w 1-2 dni
avatar
tam jest cały zespół wysyłkowy
avatar
on ma jakaś kwotę minimalną/
avatar
znajdz mi skuteczny sposob na takie pokruszenie 3cmc zeby nie trzeba tego bylo dogniatac kartą
avatar
ej ten Bart z cebulki mowisz normalnie wysyła
avatar
no wlasnie się tak nie da
avatar
potem na miejscu szybko otwierał wysypywał i walił xd
avatar
znałem takiego gościa co sobie 3cmc w kapsułki sypał
avatar
niechuja, nie da sie
avatar
próbowałem wiele razy przed wyjscie sobie cos urobic na pyl i przesypac do samary zeby miec na gotowo do walenia
avatar
doszedlem z czasem do wniosku ze krysztalow (jakichkolwiek) ile bys nie kruszyl, to i tak to gowno trzeba meczyc kartą
avatar
cierpie na zespuł jelita wrażliwego
avatar
z dupy pierdy takie szczelały
avatar
skonczylem, a ona mnie pyta co ja robilem w tym kiblu, bo cos strzelalo
avatar
siedzialem u laski, ona nie wiedziala ze cpam, musialem se dorzuci
avatar
to wszystko slychac kurwa, to jest najgorsze
avatar
hhahahahah kiedys dawno temu miłem taki problem
avatar
albo na jakiejs kurwa randce
avatar
XDDDDDDDDD
avatar
wez u babci na obiadku szukaj kibla zeby se pokruszyc jebany krysztal
avatar
no to prawda, beleczka taka 30mg i fajnie było juz
avatar
a ketony kurwa, półmetrowe linie i do tego trzyma to kurestwo 40 minut i trzeba dorzucac
avatar
jebniesz se paska jak paznokieć u małego palca i 4 godziny jesteś zadowolon
avatar
no właśnie
avatar
trzeba będzie w nią zainwestować w przyszłosci także
avatar
ja jej zjadłem z jedynkę i przechuj temat
avatar
no wiem że nie ma, ale jakby była z pworotem
avatar
tylko ta gorsza, nie wiem ile ona ma, ale chyba ze 40%
avatar
u pureonly nie ma tego hcl
avatar
nawet 60% by mnie zadowoliło
avatar
prawda, trzeba czasem zaprondzić a nie tylko ketony
avatar
jak kiedyś
avatar
normalnej czystej fety
avatar
ze kurwa juz sie rzygac chce tymi kurwa 3cmc alfami nepami
avatar
zresztą gadaliśmy z kejem
avatar
ten od pureonly jest przechuj
avatar
dosyć mam już tych jebanych ketonów
avatar
avatar
masz smaka na pronda dobrego?
avatar
co ty tak o amfetaminolu ciagle
avatar
nie nie
avatar
A do mnie się nie odzywaj, to nie będzie nieporozumień, żółwik?
avatar
dobre .
avatar
Masz tu kolegów, którzy Cię tolerują
avatar
avatar
Chłopie, zadajesz pytania w ogóle nie na temat. Piszesz jak żyd, który dopiero co się nauczył polskiego wieczorowo i ty mnie pytasz jak to?
avatar
Jak to xD
avatar
S-N nie rozmawiam z Tobą schizolu
avatar
to żrą liście
avatar
zwykła amfetamina im nie podchodzi, bo przecież małpy nie potrafią prosto zwijki złapać
avatar
a co chcesz być lepszy od niego ?
avatar
przyzwyczajeni są do wpierdalania liści mordą
avatar
horsii 27.06 | 17:21 kto to turbi w europie avatar horsii 27.06 | 17:20 kurwa khat, po chuj Podobno kultowa - imigranci
avatar
salve grumio
avatar
wonchanie za granicom mmm....
avatar
a nie wiem.
avatar
avatar
i będziesz żałować
avatar
nie widomo co możesz dostać
avatar
boje się za granicą
avatar
ale sewek jak te fotki wrzuca ale by cos przyturbil w takich miesjcowkach Podobno kultowa
avatar
nogi do gury rence szeroko
avatar
brac go!
avatar
sewek podmienił mi walizke
avatar
kej9 nic właśnie , ale trzeba uważać z tym ze ktoś ci podmieni walizkę
avatar
nie wię
avatar
kto to turbi w europie
avatar
kurwa khat, po chuj Podobno kultowa
avatar
a co sewek przemycasz
avatar
trochę to dziwne bo tam było ze walizki były prześwietlone a mnie się nie zdążyło coś takiego
avatar
majo rozmach Podobno kultowa
avatar
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2026/06/...AI4eMx.mp4 Funkcjonariusze KAS przechwycili na lotnisku Kraków-Balice 100 kg khatu o wartości ponad 500 tys. zł. Narkotyki ukryte były w czterech walizkach należących do dwóch obywatelek lzraela w wieku 23 i 24 lat, ktore przyleciały z Tel Awiwu. Kobiety zostały zatrzymane i decyzją sądu trafiły na trzy miesiące do aresztu.
avatar
mam konto normalnie ten i huj
avatar
horski wez rzuc filmik bo nie moge sie kurwa zaLOGOWAC
avatar
avatar
rozrywkowy gość
avatar
doxyou 27.06 | 17:10 położyć się, leżeć i rozkminiać czy ta ściana jest z betonu i jakie ma zbrojenia - hahahaha
avatar
maly szaryyyyy czlooooowieeeg
avatar
avatar
no wypowiedz się
avatar
avatar
a ty dalej widzę jesteś niezbyt rozumny
avatar
avatar
ty byś tak sam wpierdlaał jakby cie było stac na zakup jakichs ilosci a nie tylko nagrody po 3g
Najlepsi z załogi według reputacji.
horsii 50036249
Maniek 17012473
Epsiakos 18811984
Beeniepatu 21441980
wwojtuss 15231293
doxyou 1448885
Admin 2090
Najlepsi z partnerów według reputacji.
Najwyżsi użytkownicy rangą.
1.Lifeisbrutal 3222 4810 28
2.Czeslawo 1740 2042 25
3.EmStO 1095 2649 24
4.DarkSonia 1020 2615 24
5.C84S 1083 2091 24
6.SztywnyMisza 1178 1594 24
7.Lukas1985 1161 1277 24
8.Kajabuza 961 1436 23
9.Szyderca 814 1455 23
10.DrakoMalfoy 744 1482 22
11.Amanita 757 894 22
12.kurvvisko 627 1312 21
13.kej9 640 796 21
14.hidden 603 612 21
15.fiodor 580 1281 20
16.ProducentRC 592 1129 20
17.Olan 425 939 19
18.Bogdan Boner 453 845 19
19.Martin 428 724 19
20.DissoEnjoyer 461 467 19