Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Opioidy - Ogólna dyskusja
02.10.2024, 02:07
(03.09.2024, 17:04)Lifeisbrutal napisał(a): Przyjąłem ostatnio powyżej 400mg, ale było to w kropelkach o ile ma to jakieś znaczenie. I żadnych skutków ubocznych nie doświadczyłem.
Krople Tramadolu mają równoważny efekt 1,25 razy w porównaniu z kapsułką lub proszkiem Tramadol HCL.
Ze względu na wchłanianie można przyjąć więcej niż 500 mg zamiast 400. W takim przypadku należy zawsze zastosować co najmniej 0,5 do 1 mg diazepamu, aby uniknąć ryzyka wystąpienia drgawek.
Staraj się nie używać go przed pójściem spać, a jeśli to zrobisz, śpij w pozycji embrionalnej.
11.07.2025, 03:36
Na mnie Tramadol nie działał. Z racji braku dostępu zakończyło się tylko na kodeinie z czym mam do tej pory największy problem. Ten spokój i ciepełko lubię najbardziej, ale wbiłem sobie do głowy, że nie sięgnę po żaden inny!
17.07.2025, 18:16
Tramadol to dziadowstwo, jedyny opioid chyba po jakim nie czuje absolutnie, kompletnie, totalni żadnej euforii, nic. Tylko sedacja, i zero przyjemności. O-DSMT jest troche przyjemniejsze, już takie dające jakąś tam radosć z zażycia ale to też nie taki rodzaj czapy jakosciowo jak np. po chociazby kodeinie.
07.02.2026, 08:51
Wszystko mnie uzależnia, nawet kiedyś w tabletki z kofeiną się wjebałem, benzo to wiadomo, dopki maczanki i inne , piguly no doslownie wszystko, papierosy juz ograniczam, alko odstawilem
A Heroinke to paliłem 2 tygodnie wtedy nie pamiętam dokładnie jak się po tym czułem ale było zajebiście pewnie skoro latałem ogarniać 3-4 razy dziennie kulki na berlinie.
Wróciłem do PL, zamowilem paczke jakies RC, nigdy wiecej nie myslalem o heroinie, 8 lat minelo i w sumie moglbym sprobowac ale to ostatni narkotyk ktory chce - nie z powodu uzaleznienia bo juz odstawilem, jakos nie siedzi mi te narko.
Tramadol bralem jeszcze dluzej, czesciej i wiecej, czysty bez zadnych dodatkow paracetamolow itd. kropelki tez - nie wroce do tego niby bralem ale ta faza to nie wiem co to bylo. W szpitalu w karcie napisali nastroj euforyczny a ja sie czulem normalnie.
Nie wiem o co tu chodzi
A Heroinke to paliłem 2 tygodnie wtedy nie pamiętam dokładnie jak się po tym czułem ale było zajebiście pewnie skoro latałem ogarniać 3-4 razy dziennie kulki na berlinie.
Wróciłem do PL, zamowilem paczke jakies RC, nigdy wiecej nie myslalem o heroinie, 8 lat minelo i w sumie moglbym sprobowac ale to ostatni narkotyk ktory chce - nie z powodu uzaleznienia bo juz odstawilem, jakos nie siedzi mi te narko.
Tramadol bralem jeszcze dluzej, czesciej i wiecej, czysty bez zadnych dodatkow paracetamolow itd. kropelki tez - nie wroce do tego niby bralem ale ta faza to nie wiem co to bylo. W szpitalu w karcie napisali nastroj euforyczny a ja sie czulem normalnie.
Nie wiem o co tu chodzi
3 godzin(y) temu
Siema. Pytanie - wszedlem w posiadanie fake lean (sklad 100% pewny jestem), 10ml =5mg morfiny 20mg pregabaliny i 4mg hydroksyzyny, mam tolerke osobiscie ale znajomy chce sprobowac. Mniej wiecej znam dawkowanie ale on jest bez tolerancji na opio i pregabaline myslalem nad dawka 20ml zeby sobie popijal - nie wiem czy za slabe czy za mocne dlatego sie pytam i 2. Czy pregaba nie zjebie dzialania opio bo niby jest na spotegowanie ale no czy warte zakupu sie dowiem za pare dni, moze idealnie jest zrobione🤷♂️
3 godzin(y) temu
Alannnnn
Brałem Pregabalinę w dawkach 600-1200mg z Tramadolem i nic mi nie było - ale nie wiadomo jak zadziała to na kolegę.
Nie wiem tylko po chuj tam ta hydroksyzyna. Dla złagodzenia działania histaminowego, czy po prostu żeby delikwenta uśpić?
Brałem Pregabalinę w dawkach 600-1200mg z Tramadolem i nic mi nie było - ale nie wiadomo jak zadziała to na kolegę.
Nie wiem tylko po chuj tam ta hydroksyzyna. Dla złagodzenia działania histaminowego, czy po prostu żeby delikwenta uśpić?
W kielni zero, a kielon napełnia się
( 3 godzin(y) temu)doxyou napisał(a): Alannnnn
Brałem Pregabalinę w dawkach 600-1200mg z Tramadolem i nic mi nie było - ale nie wiadomo jak zadziała to na kolegę.
Nie wiem tylko po chuj tam ta hydroksyzyna. Dla złagodzenia działania histaminowego, czy po prostu żeby delikwenta uśpić?
Tak na świąd, miala byc prometazyna ale gostek mi napisal ze nie przyszla mu to wjebal mi hydro ale dawkowanie nie za duze akurat nie uspi a co do dawkowania dla kolegi myslisz ze 20ml zeby popijal i poczuje czy wiecej/mniej?
I jeszcze jedno bo rowniez mam Hydromorfon - nie ma o nim watku chyba a ja do tworzenia opisow sie nie nadaje a moze ktos ma wiedze jak polepszyc wchlanianie? Doustnie ma 10-30% a donosowo 40-60% ale wiem ze jakies myki z jakas oliwa z oliwek zeby sie wchlanialo lepiej itp bo dziala spoko ale drogie to, to chce wykorzystac dobrze a w okablowanie nie wale a do dupy nie mam pojecia w jaki sposob zebh sie wchlonelo😬😬




